Бої на сході та на півдні: чого чекати на фронті у наступні тижні
Російська цьогоріч армія ставитиме собі за мету захоплення Донеччини та наступ в бік Запоріжжя.
Наразі близько 200 тисяч українських сімей скористалися програмою компенсації тіла кредиту на проведення заходів з енергомодернізації.
У Міністерстві фінансів України розповіли, коли Верховна Рада України може ухвалити проект Державного бюджету на наступний рік.
Кабмін ухвалив рішення про передачу цілісного майнового комплексу колишнього ДП «Азовський судноремонтний завод» (Маріуполь) зі сфери управління Мінінфраструктури в управління ФДМУ з можливістю передачі підприємства в оренду на конкурсних засадах.
За січень-жовтень 2016 року негативне сальдо зовнішньої торгівлі України становить $2,1 млрд, в той час як за 10 місяців 2015 року позитивне сальдо склало $397,1 млн.
Комісія з питань власності Київради готує конкурс на право розмістити платіжні термінали на території КП Київський метрополітен із заміною наявних терміналів.
Україна вивозить до 9 мільйонів тонн вугілля на рік з окупованого Донбасу для потреб теплоелектростанцій на вільних територіях країни.
Міжнародний валютний фонд бачить хороші результати макроекономічної стабілізації в Україні.
За підсумками першої половини 2016 року питома вага державного сектора економіки склала 16,5%, при цьому в сільському господарстві цей показник досягає майже 53%.
Один із радників Дональда Трампа провів у Москві консультації з американськими бізнесменами щодо зняття санкцій з Росії.
Економіст розповів про вплив спецконфіскаціі на соцвиплати для населення та про те, чи допоможе законопроект повернути активи до Держбюджету.
У Верховній Раді зареєстровано проект постанови про визнання роботи голови Державної фіскальної служби Романа Насірова та його першого заступника Сергія Білана незадовільною та звільнення їх з займаних посад.
До Києва прибули фахівці Міністерства транспорту ФРН і німецькі інженери для того, щоб обговорити матеріальні і технічні аспекти добудови Подільсько-Воскресенського мостового переходу.
Мерія Києва планує збудувати один сміттєспалювальний завод та кілька сміттєпереробних заводів у різних районах столиці.
Політичний експерт Сергій Биков розповів, коли та чому Захід може змінити режим санкцій проти Росії.
Комітет ВРУ з питань будівництва та житлово-комунального господарства підтримав законопроект №3819, який передбачає посилення покарання за махінації з електричними й тепловими приладами обліку до позбавлення волі до п'яти років.
НАК «Нафтогаз України» оцінює додатковий дохід у разі виграшу в російського «Газпрому» за позовом у Стокгольмському арбітражі щодо транзитного контракту в $20 млрд.
У Києві до новорічних свят свою роботу почне перший нічний маршрут №137, який курсуватиме від залізничного вокзалу «Центральний» до станції метро «Харківська».
Національний банк допускає позитивний зовнішньоторговий баланс України в сегменті імпорту природного газу та експорту послуг із його транзиту цього року, що може відбутися вперше в історії країни.
Голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик виконав обіцянку щодо ямкового ремонту ділянки дороги Володимир-Волинський–Устилуг.
У регіональних філіях «Укрзалізниці» запаси дизельного палива досягли критичних позначок, що може призвести до зупинки перевезень вантажів залізницею в масштабах усієї країни.
ДП «Київський бронетанковий завод», яке входить до складу ДК «Укроборонпром», змонтувало повністю новий цех для виробництва корпусів для БТР-3.