Економіка єврозони показала стрімке зростання

Читать на русском
У другому кварталі 2017 року показник ВВП в 19 країнах європейського валютного союзу збільшився на 0,6% порівняно з попереднім кварталом.

У другому кварталі 2017 року показник ВВП в 19 країнах європейського валютного союзу збільшився на 0,6% порівняно з попереднім кварталом.

Про це повідомляє Євростат, пише «Слово і Діло».

Аналогічний показник за перші три місяці поточного року склав 0,5%. Тим часом, якщо порівнювати економічні показники другого кварталу з тим же періодом 2016 року, зростання ВВП в єврозоні за рік склало 2,1%.

При цьому в попередньому звіті за другий квартал не враховані дані щодо Німеччини.

Інформація про ВВП ФРН за період з квітня по червень буде опублікована в середині серпня. Після цього дані по всій єврозоні також можуть бути скориговані.

Експерти вважають, що ці цифри свідчать про подальше пожвавлення кон'юнктури в країнах Єврогрупи, економіка якої протягом декількох років переживала важкі часи. З середини 2013 року економіка єврозони знову увійшла в стадію зростання.

Нагадаємо, згідно з прогнозом МВФ, зростання світової економіки в 2017 році повинно скласти 3,5 відсотка, а в наступному - 3,6. Найоптимістичніші прогнози - для низки країн єврозони.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал