Примус росії до миру: перші підсумки 40-денної операції
За 40 днів безперервних ударів російську федерацію не вдалося примусити до мирних переговорів.
Набув чинності закон про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення окремих питань проходження громадянами військової служби.
Верховна Рада України сьогодні, 21 червня, схвалила закон про національну безпеку. Про те, як писався документ і що вийшло, розповіли експерти.
Російсько-окупаційні війська 27 разів порушували режим припинення вогню, з них 8 разів застосовували заборонену Мінськими домовленостями зброю.
Президент Петро Порошенко передав підрозділам Збройних сил України сертифікати на високоточні радіолокаційні станції вітчизняного виробництва.
Під час офіційного візиту делегації України до Вашингтона командувач НГУ генерал-полковник Юрій Аллеров зустрівся зі Спеціальним представником США на переговорах із питань України Куртом Волкером.
У п'ятницю, 22 червня, українські прикордонники застосували зброю, щоб зупинити двох підозрілих чоловіків біля кордону в Красноїльську Чернівецької області.
Співробітники Служби безпеки України заблокували контрабанду сигарет із території невизнаної республіки Придністров'я на 3,7 млн гривень.
Національна поліція завершила формування особового складу спеціального підрозділу Корпус оперативно-раптової дії (КОРД).
У ході бойових дій втрат серед українських військовослужбовців немає. Втрати противника уточнюються.
Ситуація на сході країни станом на 06:00 22 червня 2018 року за даними РНБО України, прес-центру ООС, Міністерства оборони, журналістів і волонтерів.
Служба безпеки України має намір провести в Київській області контрдиверсійні навчання в п'ятницю, 22 червня.
Секретар РНБО заявив про загострення ситуації в Азовському морі в зв'язку з нарощуванням військової присутності Російської Федерації. Про ситуацію розповіли експерти.
Контроль за виконанням рішення РНБО України Порошенко поклав на Секретаря РНБО Олександра Турчинова.
За минулу добу 21 червня в районі проведення операції Об'єднаних сил було зафіксовано 29 обстрілів українських позицій з боку терористів, з яких три рази застосували артилерію і міномети.
В результаті супутникового дослідження тимчасово окупованої території Донецької області було зафіксовано значне пошкодження Південно-Донбаського водогону в районі міста Ясинуватої.
У Донецькій області при спробі перетнути лінію зіткнення затримали бойовика терористичного батальйону «Схід».
З початку ранку четверга, 21 червня, станом на 18:00 на луганському і донецькому напрямках бойовики дотримувалися тиші.
Закон про нацбезпеку створює нові можливості для військово-технічного співробітництва зі США.
Верховна Рада включила до порядку денного законопроект 6688 про позасудове блокування сайтів.
Закон про національну безпеку ухвалили в другому читанні. На нашій інфографіці результати голосування в Раді.
В Антикорупційному бюро хочуть вивчити банківські рахунки деяких суб'єктів господарювання, що фігурують у справі ЛДАРЗ.
Ситуація на сході країни станом на 06:00 21 червня 2018 року за даними РНБО України, прес-центру ООС, Міністерства оборони, журналістів і волонтерів.
У ВР продовжують розгляд законопроекту про національну безпеку. Ухвалити документ планують до саміту НАТО. Чи встигнуть проголосувати та що зміниться для армії, розповіли експерти.
У зоні проведення операції Об'єднаних сил уже переобладнали чотири блокпости. Триває робота щодо оптимізації їх кількості.
Лінас Лінкявічус хоче обговорити, як офіційний Вільнюс може підтримати мале та середнє підприємництво на Донбасі.
Російсько-окупаційні війська 30 разів порушили режим припинення вогню, з них 6 із застосовуванням артилерії та мінометів.
Українські розвідники захопили колишнього офіцера 93-й окремої механізованої бригади Збройних сил України Олексія Бідусенка, який рік тому перейшов на бік бойовиків «ЛНР».
У середу, 20 червня, відкрили відновлений міст через річку Лугань в прифронтовому селі Троїцьке Попаснянського району Луганської області.
Зранку бойовики три рази відкривали вогонь по українських позиціях, жоден військовий не постраждав.
Петро Порошенко вважає операцію Об’єднаних сил на сході України успішнішою за антитерористичну операцію.