Щоб більше не кортіло. Колонка Леоніда Швеця
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Нафтогаз звинуватив Міністерство енергетики в завищенні норм споживання газу для населення, в якого не встановлені лічильники.
У МЗС України повідомили, що Захід може запровадити нафтові та газові санкції проти Росії через Азовську кризу. Про санкції Заходу та енергетичний вплив РФ на Україну міркували експерти.
Сполучені Штати Америки не вичерпали способи тиску для зупинки будівництва газопроводу Північний потік-2.
Нафтогаз готує новий позов через Північний потік-2 та розраховує отримати компенсацію, якщо транзит газу через України буде зупинений.
Міністр соцполітики говорить, що уряд може продовжити дію постанови й відкласти підвищення цін на газ. Ще минулого тижня Насалик заявив, що подорожчання газу буде. Оцінили ситуацію експерти.
НКРЕКП ухвалила рішення про скасування постанови про затвердження порядку формування прогнозної оптової ціни електричної енергії, більш відомої під назвою Роттердам плюс.
Адміністрація президента США готується до запровадження санкцій проти енергетичних компаній Німеччини та низки інших європейських країн. Чи стане це важелем впливу, міркували експерти.
Уряд України проводить переговори з Міжнародним валютним фондом про принципи визначення формули ціни на газ для населення. Про ймовірність компромісу та нове підвищення міркували експерти.
Держдеп закликав Україну виконати умови Міжнародного валютного фонду для отримання нового траншу й підвищити ціни на газ.
«Газпром» і «Нафтогаз України» офіційно розпочали переговори про розірвання контрактів на поставку та транзит газу. Як у такій ситуації діяти Україні, міркували разом з експертами.
У той час коли Україна живе війною, занурена в неї всіма думками і почуттями, Росія, яка війну розв'язала і гробить у ній тисячі своїх людей і власне майбутнє, від неї всіляко відгороджується.
Дивуватися з того, що більшість росіян вважають за краще не помічати, що залишилися без майбутнього, не доводиться. Величезний народ живе в ілюзорній переконаності, що йому нічого не буде за те, що він влаштував бійню в Європі.
Говорити росіянам про свою ненависть так само марно, як пробиватися до їхньої совісті та намагатися запевнити у втратах на фронті.
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
Частина росіян образилися на Володимира Зеленського за пропозицію закрити для них кордони, хтось списав пропозицію на стрес, а дехто побачив у ній ознаки того самого українського нацизму.
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Може виникнути питання, що робити з анексованими територіями й це може стати формальним приводом для спроби відмовити Україні
На юридичні наслідки ордера МКС очікувати не варто, а от російська пропаганда обов'язково використає цей інфопривід
Розміщення ядерної зброї росії на території Білорусі вдарить тільки по Мінську, для України та НАТО абсолютно нічого не зміниться
Білорусь тепер стає можливою мішенню ядерного удару НАТО, якщо путін вирішить піти ва-банк і почати ядерну війну
Попри те, що резолюція не обов'язкова до виконання, з політичної точки зору – це дуже важливий крок
Децентралізація теплового постачання дозволить уникнути ситуації, при якому виведення з ладу ТЕЦ залишає без опалення ціле місто