Еволюція, а не революція: перші кроки Михайла Драпатого
Михайло Драпатий продовжує ключові напрацювання, започатковані за попереднього військового керівництва. Колонка Дениса Поповича
Трагедія трапилася в п'ятницю, 16 лютого, проте два дні тривали пошуки загиблих і постраждалих.
Український спортсмен Олександр Абраменко, який завоював у неділю, 18 лютого, золоту медаль із фрістайлу на Олімпійських іграх у Пхенчхані, поділився своїми емоціями від перемоги.
Штаб російської делегації на Олімпіаді у Пхенчхані отримав повідомлення про можливе порушення антидопінгових правил одним із спортсменів.
Голова Пентагону Джеймс Меттіс заявив, що Вашингтон має намір розслідувати інцидент із загибеллю в Сирії росіян при авіаударі коаліції на чолі з США.
Літак авіакомпанії Aseman Airlines, що розбився в Ірані, мав технічні проблеми, повідомляє агентство ISNA.агентство ISNA.
Український фристайлист Олександр Абраменко виграв золоту медаль в лижній акробатиці на Олімпіаді в Пхенчхані.
Сотні учасників ультраправих і неонацистських організацій пройшли маршем центром болгарської столиці Софії в пам'ять про нацистського генерала Христо Лукова.
Президент США Дональд Трамп поклав провину за стрілянину в одній зі шкіл штату Флорида на співробітників Федерального бюро розслідувань (ФБР).
В горах центрального Ірану зазнав авіакатострофи літак, на борту якого перебувало щонайменше 60 осіб.
У Пхенчхані продовжиться боротьба за медалі в рамках дев'ятого дня змагань Олімпійських зимових ігор. Виступлять два українця.
Слідом за есмінцем Ross, що завдав удару по території Сирії у 2017 році, в акваторію Чорного моря увійшов американський ракетний есмінець Carney.
У розпал Олімпійських ігор у південнокорейському Пхьончхані фіксують нові й нові випадки зараження так званою інфекцією норовірус.
Папа Римський Франциск вирішив визнати святим Павла VI, який очолював Католицьку церкву в 1963-1978 роках, вже в нинішньому, 2018 році.
Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив, що країни Північноатлантичного альянсу повинні зберігати ядерне озброєння.
Землетрус магнітудою 4,4 сколихнув південь Уельсу і південний захід Англії в суботу 17 лютого.
Це була остання особиста біатлонна гонка Олімпіади, в якій брали участь українці. У чоловічому мас-старті наша команда не представлена.
У Генпрокуратурі Сполучених Штатів мають намір зажадати від Росийськой Федерації видачі осіб, яких у США підозрюють у втручанні у вибори країни.
У Пхенчхані, в медіа-містечку, де проживають акредитовані на Олімпійські ігри-2018 співробітники ЗМІ, знайдений мертвим корейський журналіст.
Розгром громадян Російської Федерації в Сирії довів, що найманців з РФ можна бити й на Донбасі.
Минулого року громадяни України виїжджали за кордон значно більше, ніж у 2016 році. Найпопулярніша мета подорожі – приватна поїздка.
Перед авіакатастрофою Ан-148 в Підмосков'ї в кабіні пілотів стався словесний конфлікт через різні показники швидкості на дисплеях.
Засуджений у Норвегії за тероризм Андерс Брейвік вперше заявив, що розкаюється в скоєному. Контакти Брейвіка з іншими ув'язненими допустимі, але є високий ризик, що на нього нападуть.
Перший в Україні скелетоніст 19-річний Владислав Гераскевич показав сьомий результат на перших для себе зимових Олімпійських іграх.
Президент України Петро Порошенко під час 54-ї Мюнхенської конференції з питань безпеки виступить увечері в п'ятницю, 16 лютого.
Розвідка Австралії прийшла до висновку, що влада Росії підтримувала відповідальних за організацію кібератак за допомогою вірусу NotPetya.
США звинуватили Росію в організації атаки вірусу NotPetya, який заразив урядові і приватні комп'ютери в Україні перш ніж поширитися по всьому світу.
Протягом минулого тижня в Сирії загинули або були поранені близько 300 осіб. Жертви і постраждалі брали участь в «російській приватній компанії».
Міждержавний авіаційний комітет (МАК) розшифрував голосовий самописець літака Ан-148 Саратовських авіаліній, що розбився 11 лютого в Підмосков'ї.
Парламент Південно-Африканської Республіки у четвер, 15 лютого, підтримав кандидатуру голови партії Африканський національний конгрес Сиріла Рамапоси на посаду президента країни.
Апеляційний суд штату Вірджинія своїм рішенням оголосив неконституційним останню версію імміграційного указу президента США Дональда Трампа.