Король цифрових систем: що робитиме Федоров на посаді міністра оборони
Михайло Федоров готує інновації, але йому буде важко діяти без підтримки керівництва держави.
Невдалі акції протестів в Києві на цьому тижні показали, що протестний потенціал соціально-економічних тем в Україні невисокий – голодного бунту не буде, вважає журналіст, блогер Віктор Трегубов.
В. о. голови Нацполіції Вадим Троян прокоментував інформаційні вкидання, які спеціально зробили виконавці вбивства журналіста.
Народний депутат від фракції «Батьківщини» Сергій Соболєв прокоментував обіцянку своєї колеги Юлії Тимошенко про мітинг проти тарифів.
В річницю Революції Гідності українські політики-учасники подій на Євромайдані разом із політичними експертами й аналітиками «Слова і Діла» проаналізують стан виконання обіцянок, озвучених 3 роки тому.
У військовій прокуратурі Центрального регіону України повідомили про повернення Міноборони землі в Житомирській області.
Налякавши українців першими снігопадами, зима йде назад. Денна температура в Україні становитиме 0-11 градусів тепла.
В Державній прикордонній службі України розповіли, з чого члени незаконних збройних формувань обстріляли КПВВ Золоте.
За всю історію існування Верховної Ради України в її апараті 7 разів реєструвалися законопроекти про скасування депутатської недоторканності.
Сергій Каплін провалив дві обіцянки щодо організації акцій протесту Федерації профспілок України.
Грошову компенсацію за пільги ветерани АТО зможуть використовувати на власний розсуд, зазначив міністр соцполітики України Андрій Рева.
Україна, а саме східні регіони, потрапила до світового списку найнебезпечніших місць для туристів.
В іракському місті Амер Ель-Фаллуджа стався теракт, кількість загиблих становить щонайменше 40 людей.
МОК дискваліфікував трьох українських спортсменів за вживання допінгу на Олімпіаді-2008 у Пекіні.
Найбільший торрент-трекер України torrents.net.ua сьогодні зупинив роботу на невизначений час.
Безвізовий режим для України та Грузії набудуть чинності одночасно зі стартом роботи нового механізму призупинення безвізу, узгодження якого зараз завершується.
17 листопада о 23:00 в ефірі суспільно-політичного ток-шоу Право на владу гості та експерти обговорять два мітинги під Верховною Радою і Національним банком, які проходили 15 листопада.
За десять з половиною місяців обсяг поставок газу в далеке зарубіжжя через Україну зріс на 12,2 млрд кубометрів, забезпечивши таким чином 82% приросту європейського експорту «Газпрому».
Молдова підтвердила готовність відремонтувати залізничну ділянку полотна на своїй території в рамках відновлення гілки Басарабяска-Березине до кінця 2017 року.
Близько половини населення України підтримуює ідею заборони комуністичної ідеології в країні, понад 40% – за демонтаж пам'ятників Леніну.
Запорізький мер Володимир Буряк не зміг виконати обіцянку про звільнення з посад усіх вчителів-сепаратистів.
Верховна Рада України ухвалила закон про створення державного Дорожнього фонду для фінансування ремонту й будівництва автомобільних доріг країни.
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков розповів про спеціальний конкурс на посаду голови Національної поліції.
Відмова від участі в голосуванні або навіть блокування трибуни парламенту – один із найпопулярніших способів «продавлювання» фракціями своїх інтересів.
Голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко провалив обіцянку щодо створення індустріального парку в регіоні.