У «ДНР» оголосили державною «малоросійську мову»

Читать на русском
У «ДНР» так званий віце-прем'єр і міністр доходів і зборів Олександр Тимофєєв повідомив, що однією з державних мов Малоросії буде «малоросійська мова».

У «ДНР» так званий віце-прем'єр і міністр доходів і зборів Олександр Тимофєєв повідомив, що однією з державних мов Малоросії буде «малоросійська мова».

Про це повідомляє «РІА Новини», пише «Слово і Діло».

«Малоросія - багатонаціональна держава, державними мовами якої є малоросійська і російська, при збереженні прав регіональних мов», - навів Тимофєєв витяг з конституційного акту нової держави.

Також Тимофєєв розповів, що Малоросія буде федеративною державою і «правонаступницею України».

Порошенко: проект «Новоросія» поховали, Україна поверне контроль над Донбасом і КримомРосійський проект захоплення частини України під назвою «Новоросія» вже похований і контроль над Донбасом і Кримом буде відновлений.

«Сама назва Україна себе дискредитувала. Столицею Малоросії стає місто Донецьк», - пояснив представник «ДНР».

Нагадаємо, про створення нової держави Олександр Захарченко оголосив 18 липня. Він пояснив, що в Донецьку виходили з того, що «Донецька Народна Республіка», поряд з «Луганською Народною Республікою», залишаються єдиними територіями України, беручи до уваги Крим, на яких збереглася законна влада».

Водночас в Росії вважають, що заява Захарченка не узгоджується з мінським процесом з врегулювання конфлікту на Донбасі.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: