Війна України з КНДР на території росії: чому саме зараз
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
За даними Міністерства соціальної політики, на 1 червня в Україні налічувалось 1,561 мільйони вимушених переселенців з окупованих Росією територій Донбасу і Криму: «Слово і Діло» відстежило зміни в кількості переселенців по областях.
Керівник одного з відділів Главку столичного ДФС отримала в спадок п'ять транспортних засобів.
У ДержНС столиці повідомили, що на місце виїхали пожежні розрахунки. Поки немає інформації про масштаби загоряння і постраждалих.
Ця норма буде діяти в період з 1 червня по 12 липня 2017 року під час проведення Кубка конфедерацій- 2017.
Голова Інституту публічної політики і консалтингу «Інполіт» припустив, чому антикорупційні органи взялися за «бурштинову справу Розенблата».
Співробітники ГПУ мають намір допитати його як підозрюваного за звинуваченнями в легалізації злочинних доходів і створенні організованої злочинної групи.
Уляна Супрун поки не бачить офіційних підстав для введення у Львові надзвичайної ситуації у зв'язку з екологічною проблемою утилізації твердих побутових відходів.
Автодорожні організації України планують до кінця 2017 р побудувати близько 290 дорожніх об'єктів.
Детективи Національного антикорупційного бюро з ранку проводять обшуки в приміщеннях Державного агентства лісових ресурсів в зв'язку з реалізацією проекту рекультивації земель після видобутку бурштину.
Політичний експерт розповіла, чи зможуть за тиждень ухвалити проект пенсійної реформи і хто блокуватиме процес.
Очільник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький підписав подання на зняття недоторканності з народного депутата Олеся Довгого (позафракційний).
Командувач Національною гвардією генерал-лейтенант Юрій Аллеров заявив, що в його підрозділи не приймають капеланами представників Української православної церкви Московського патріархату.
У САП повідомили про два подання на зняття депутатської недоторканності з народних депутатів –Борислава Розенблата і Максима Полякова.
Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич заявила, що МОН взяло курс на збільшення обсягу вивчення української мови в школах для дітей болгарської меншини в Одесі.
Політичний експерт оцінив ситуацію довкола Садового і «Самопомочі» у зв’язку зі «сміттєвою проблемою» та припустив, наскільки ймовірна відставка мера Львова.
Армія не проводитиме широкомасштабних наступальних операцій, які загрожуватимуть зривом Мінських угод, наступальні дії можуть вестися в «сірій зоні» або територіях, які за «Мінськом» мають контролюватися Україною.
Сьогодні Рада ЄС ухвалила постанову про внесення змін до регламенту 1995 року, яким встановлено єдиний формат і дизайн короткострокових шенгенських віз.
«Слово і Діло» проаналізувало зміни ситуації з виплатами матеріальної допомоги переселенцям за квітень-травень поточного року.
Київська міська рада продовжила договір з компанією Київенерго на управління тепловими мережами міста до 27 квітня 2018 року.
У Мелітополі та районі Служба безпеки України і Нацполіція ведуть більше десятка обшуків у справі про державну зраду.
Директор Українського інституту аналізу та менеджменту політики розповів, чого очікувати від переговорів президента України з Дональдом Трампом.
Чиновник фінуправління Слов'янської міськради отримав від власної матері 0,5 мільйона гривень подарунка.
До переліку універсальних цифрових послуг для Української готуються внести відкритий Wi-Fi в школах.