Путін як помічник Залужного. Колонка Леоніда Швеця
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
До держбюджету на наступний рік закладено понад 120 мільярдів гривень соціальних виплат. У планах уряду підвищити зарплати, провести монетизацію та збільшити пенсійні виплати. Оцінку таким перспективам дали експерти.
Всім українцям, яких 27 грудня звільнили з полону на Донбасі, виплатять матеріальну допомогу і зарахують час перебування в полоні до трудового стажу.
Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Одеської області підписав закон про медичну реформу.
Робота столичного метрополітену в ніч на 1 січня 2018 року продовжена на три години, а останній поїзд відправиться з кожної станції в різний час.
У Росії 28 грудня правоохоронці затримали опозиціонера і правозахисника Іллю Яшина, соратника Бориса Нємцова.
Суддя Шевченківського райсуду Києва Олег Лінник обгрунтував свій вирок, винесений підозрюваному у вбивстві журналіста В'ячеслава Веремія Юрію Крисіну.
У грудні ціна бензину марки А-95 вперше перевищила позначку 30 гривень за літр. Чи збережеться тенденція подорожчання палива в 2018 році, розповіли експерти.
Бойовики не можуть розраховувати на повноцінну допомогу з Росії й переробляють стару радянську зброю.
Суд засекретив текст вироку про умовний термін Юрію Крисіну за причетність до вбивства журналіста В'ячеслава Веремія.
Рубан також підкреслив, що часто фіксуються порушення термінів та умов зберігання продуктів харчування, відсутність супровідних документів, порушення термінів проходження медичного огляду або фальсифікація такого огляду.
Внаслідок авіаудару очолюваної Саудівською Аравією коаліції по Ємену 26 грудня загинули 68 людей.
Міністр освіти і науки Лілія Гриневич заявила, що оклади українських педагогів у 2018 році підвищать відразу на 25%.
У результаті вибуху в столиці Афганістану Кабулі вранці в четвер, 28 грудня, загинули не менш ніж 40 людей, у тому числі й троє журналістів.
Міжнародний олімпійський комітет через допінг позбавив медалей 10 українських спортсменів, які вони завоювали на Олімпійських іграх 2004, 2008 і 2012 років.
У період новорічних і різдвяних свят Державна прикордонна служба посилює заходи безпеки. Збільшення пасажиро-транспортного потоку фіксуються як на виїзд, так і на в'їзд, зокрема на західній ділянці кордону.
Місія Міжнародного комітету Червоного Хреста відправила чотири вантажівки гуманітарної допомоги на тимчасово окупований Донбас.
У київському дитячому садку №166 під час контрольної перевірки був виявлений факт невідповідності вершкового масла вимогам ДЕСТ.
Українська сторона та терористи з ЛНР/ДНР почали перемовини щодо обміну полоненими. За словами Луценко, президент має намір розпочати серйозну роботу зі звільнення українців, які сидять у російських в'язницях.
Ледь не щодня глава уряду Володимир Гройсман запевняє, що він людина слова. Перевірити, чи так це насправді, може лише Слово і Діло. Ми підбили підсумки виконання обіцянок у 2017 році не лише Гройсманом, але й усіма міністрами його Кабінету.
Вранці у четвер у Києві та області спостерігається туман, видимість 200-500 метрів. А новий рік буде з дощами.
2018-й стане четвертим роком війни на сході України. Визначальні кроки щодо Донбасу та перспективи наступного року оцінили експерти.
У міністерстві інфраструктури України оприлюднили проект логістичної стратегії, розроблений для України за підтримки Світового банку.
Міністр оборони України Степан Полторак привітав звільнення утримуваних бойовиками українців та висловив сподівання, що в наступному році всі заручники повернуться додому.
Частину звільнених з полону українців відправили на обстеження в госпіталь. Тих, які будуть з сім'ями, через деякий період, теж запросять для медичного обстеження і реабілітації.
Голова ОБСЄ, глава МЗС Австрії Карін Кнайсль і генеральний секретар ОБСЄ Томас Гремінгер схвалюють обмін полоненими на Донбасі і закликають до повного припинення вогню.
У четвер, 28 грудня, в Києві очікуються пориви вітру 15-20 м/с, в новорічну ж ніч - мокрий сніг і дощ.