Живі, вбиті, незнищенні. Колонка Леоніда Швеця
Україна входить у п'ятий рік великої війни, не маючи наміру здаватися. Ставка путіна на масовий опір через проблеми у тилу знову не спрацювала. Детальніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
У середу, 9 червня, Національний банк України вводить в обіг пам’ятну монету, присвячену першому голові Організації українських націоналістів Євгену Коновальцю.
Десять депутатів фракції Голос можуть покинути партію після того, як це зробив Сергій Притула.
Кабінет міністрів 9 червня проводить чергове засідання під головуванням прем'єр-міністра Дениса Шмигаля.
Вакцина від коронавірусу Moderna – рівень ефективності, принцип дії, можливі побічні ефекти.
Європейський парламент затвердив запровадження цифрових COVID-сертифікатів для країн Євросоюзу.
Посли ЄС вирішили ще на рік продовжити санкції відносно Криму, які передбачають заборону на інвестиції в півострів.
У китайському місті Шіхецзи сталися вибух і масштабна пожежа на хімічному заводі з виробництва полікремнію.
Індійський штам коронавірусу зафіксований мінімум у 74 країнах і територіях. В Україні його поки не виявили.
На сайті Helsi з'явилась можливість записатися на вакцинацію у Києві онлайн та обрати зручний час.
У Бельгії з середи, 9 червня, послабили карантин. Також бельгійці зможуть приймати у себе вдома до чотирьох гостей.
Компанія Pfizer проведе випробування своєї вакцини від COVID-19 серед дітей до 12 років. Результати будуть відомі у вересні.
Міністерство охорони здоров’я оновило зони карантину в Україні. Тепер усі регіони країни віднесені до зеленої зони.
Винищувач МіГ-29 Військово-повітряних сил Болгарії в рамках навчань Шабла-21 сьогодні зазнав аварії в Чорному морі.
В Україні з початку вакцинальної кампанії від COVID-19 вже зробили 1 489 446 щеплень. Найбільшу кількість щеплень за 8 червня було проведено у Дніпропетровській обл.
На ранок, 9 червня, Нацбанк встановив офіційний курс на рівні 27,17 грн за долар. Курс знизився на 2 копійки у порівнянні з попереднім банківським днем.
У НАН дали прогноз, коли в Україні покращиться ситуація з коронавірусом і чи зменшиться кількість госпіталізацій.
У Харкові зросла кількість постраждалих після вибуху гранати. Як інформує Нацполіція до медичних закладів з ушкодженнями різного ступеню тяжкості доставлено 5 постраждалих, серед них два підлітка 16 і 17 років.
Суд Києва скасував заборону на введення в експлуатацію Будинку-монстра на вулиці Нижній Вал.
За добу в Україні зафіксували 1 385 нових випадків коронавірусу. Найбільше нових заражень в Києві, Київській та Харківській областях.