«Кримський рубильник off»: як Крим занурюється у гуманітарну кризу
Через військову операцію ЗСУ ситуація у тимчасово окупованому Криму все більше нагадує 1990 рік.
Журналісти «Слова і Діла», приїхавши до Сум, не побачили відремонтованої вулиці: цілковиті ями, розкидане каміння, а замість асфальту багнюка.
Політолог Олексій Голобуцький прокоментував обіцянку Нестора Шуфрича про підняття середньої зарплати в Україні до тисячі доларів.
Антимонопольний комітет України припинив закупівлю дизпалива для потреб залізниці, що призведе до зупинки поїздів.
Якщо Надію Савченко не повернуть в Україну, ЄС запровадить проти Російської Федерації додаткові санкції.
«Азовця» Станістлава Краснова Шевченківський суд сьогодні випустив під цілодобовий домашній арешт.
Загальна оцінка постраждалих на території Донбасу з початку конфлікту складає близько 30 тис. осіб, серед яких не менше 9 160 убитих і 21 тис. поранених.
Нові міномети «Молот» виробництва заводу «Маяк» калібром 120 мм можуть стріляти на відстань до 7 кілометрів.
Оголошення сьомої хвилі мобілізації залежить від кількості контрактної складової в українській армії, заявив секретар РНБО Олександр Турчинов.
СБУ знімає гриф таємності з матеріалів справи керівника громадянського корпусу «Азов-Крим» Станіслава Краснова.
Експерт поділився міркуваннями щодо заяви Віталія Кличка про те, що КМДА не дасть згоди на підвищення комунальних тарифів для киян.
Заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль розповіла, як фанатичне бажання боротьби з корупцією може нашкодити безвізовому режиму з ЄС.
Нардеп від фракції «Самопомочі» Семен Семенченко викликаний на допит до Генеральної прокуратури в якості свідка.
Криза в Україні розколола Європу, однак національні газети країн-учасників Євросоюзу вважають за краще концентрувати увагу на внутрішніх проблемах слідуючи курсом національної політики.
Відповідно до відкритого листа до Порошенка та Гройсмана від народного депутата від «Опозиційного блоку» Вадима Рабіновича, потрібно створити новий уряд і нову коаліцію.
Посли Європейського Союзу затвердили продовження дипломатичних санкцій проти Російської Федерації.
Керівник громадянського корпусу «Азов-Крим» Станіслав Краснов знепритомнів під час зачитування йому підозри.
Донецький міський суд РФ не надав Надії Савченко останнього слова, у зв'язку з чим вона заявила про початок сухого голодування.
Нацбанк підвищує з 5 березня ліміт на продаж валюти фізичним особам з 3 до 6 тис. грн на добу в еквіваленті.
Виступаючи перед виборцями або з трибуни Верховної Ради, Ляшко дав не одну обіцянку. Багато з них спекулюють на стандартних електоральних інтересах, частину можна вважати нездійсненними апріорі, деякі – й зовсім звучать абсурдно.
Депутати Київської міської ради не підтримали звернення до Центрвиборчкому про призначення виборів райрад столиці на 29 травня.
Політолог поділився міркуваннями щодо судового процесу над українською льотчицею Надією Савченко.
На думку Ляшка, «Радикальна партія» на дострокових виборах має всі шанси подвоїти кількість мандатів, а він особисто міг би стати навіть Президентом України.
Стрімка девальвація гривні пов'язана з відсутністю золотовалютних резервів (ЗВР) і небажанням продовжувати кредитування України у закордонних кредиторів. Проте саме девальвація змогла усунути перекоси в економіці країни.
«Слово і Діло» намагалося розібратися, як верифікація соцвиплат вплине на життя українців та чи вдасться Кабміну подолати корупцію у сфері надання соціальних пільг.
Палата представників Конгресу США просить Обаму ініціювати трибунал щодо Асада та його союзників, а Держдеп – визнати дії ІД геноцидом.
Політолог проаналізував дані розвідки США, згідно з якими в Сирії РФ буде намагатися виторгувати поступки щодо конфлікту в Україні.
В Донецькому міському суді Російської Федерації йдуть дебати у справі української льотчиці, народного депутата Надії Савченко. «Слово і Діло» веде онлайн-трансляцію засідання.
Найбільші інвестиційні банки, за рекомендацією влади США, відмовилися від придбання російських євробондів.
У Луганській області прийняли рішення про перенесення пункту пропуску на кордоні з Росією в селищі Мілове.
Ситуація на сході країни станом на 00:00 3 березня 2016 року за даними РНБО України, прес-центру АТО, Міноборони, журналістів та волонтерів.