Контратаки на півдні: де просуваються ЗСУ
Олександр Сирський підтвердив, що у Запорізькій області українські війська проводять вдалі контратаки.
«Укрзалізниця» та угорська державна залізнична компанія Magyar Аllamvasutak (MАV) домовилися про спільний розвиток контрейлерних перевезень.
Більш ніж половину своїх обіцянок нардепу належить виконати за рік. Усі ці запевнення Агафонова давала під час виборів три з половиною роки тому.
Ситуація на сході країни за станом станом на 06:00 5 травня 2018 року по даними РНБО України, прес-центру ООС, Міністерства оборони, журналістів і волонтерів.
Служба безпеки України забезпечить присутність бразильського бойовика так званої Донецької народної республіки Рафаеля Лусваргі на суді в Павлограді.
В Азербайджані правоохоронці затримали підозрюваного у побитті народного депутата Мустафи Найєма.
В Україні в п'ятницю, 4 травня, середня роздрібна вартість бензину А-95 зросла до 29,54 гривні за літр. Раніш Укртатнафта запропонувала запровадити квоти на імпорт палива. Оцінили ситуацію фахівці.
Президент України Петро Порошенко розраховує, що Антикорупційний суд може з'явитися вже в травні, що відкриє шлях черговому траншу МВФ.
Укрпошта закриє частину відділень у невеликих селах і замінить їх на листонош, які будуть пересуватися на автомобілях.
Правоохоронці встановили особу чоловіка, який загинув під час вибуху на вулиці Кирилівській у Києві в ніч на суботу, 5 травня.
Нардеп провалив обіцянку про те, що Народний фронт зробить усе можливе, щоб Антикорупційний суд розпочав свою роботу до травня 2018 року.
На території одного з агрокомбінатів на вулиці Маршала Гречка, 24 в Подільському районі Києва горіло сміття.
Військово-морські сили США відновлюють свій Другий флот майже через сім років після його розформування, в той час як Пентагон у центр своєї військової стратегії ставить протидію Росії.
Порошенко підписав закон про внесення змін до закону про ОТГ щодо приєднання територіальних громад сіл та селищ до територіальних громад міст обласного значення.
Водій легкового автомобіля, з вини якого у Кривому Розі 11 людей загинули і 10 отримали травми, помер у СІЗО.
Ігор Алексєєв виконав 10 своїх обіцянок і лише три провалив. До кінця каденції невідома доля ще п'яти.
В Україні почастішали випадки, коли забезпечені громадяни отримують субсидії на оплату комунальних платежів.
Через обстріл КПВВ Гнутове постраждалих серед мирних жителів немає. До з'ясування обставин події тимчасово оголосили режим червоний.
Ізраїль вирішив відмовитися від боротьби за місце непостійного члена Ради безпеки ООН в 2019-2020 роках.
Протитанкові ракетні комплекси Javelin доставили в Україну ще кілька тижнів тому. Міноборони тим часом проводить практичні тренування. Що означає для України озброєння США, розповіли експерти.
Дружина, брат і батько головного інспектора держфіскальної служби в Одеській області Василя Тарараки стали власниками трьох люксових електрокарів Tesla.
У Житомирській області співробітники СБУ затримали на отриманні хабара заступника начальника одного з міських відділів Національної поліції.
Бойовики обстріляли контрольний пункт пропуску Гнутове. Силовики повідомили, що КПВВ тимчасово припинило роботу.
Уже в трьох районах столиці відчувається запах гару від фруктових садів на Виноградарі, що спалахнули напередодні.
Україна втратила понад 450 мільйонів гривень через корупцію у земельній сфері. НАБУ розслідує кілька кримінальних проваджень.
Лілія Гриневич минулого місяця отримала понад 47 тисяч гривень зарплати. З них 20 тисяч гривень – це премії.
Україна вперше на національному рівні почне закуповувати специфічні сироватки та імуноглобуліни.
На місці вибуху, що стався в ніч на 5 травня на вулиці Кирилівській у Києві, вилучені рештки гранати та запал.
Лідер опозиції Вірменії, кандидат на посаду прем'єр-міністра Нікол Пашинян заявив про загрозу контрреволюції й закликав прихильників до пильності.
У Балаклії лишається незначне тління двох окремих осередків загоряння, вибухів боєприпасів не спостерігається.
Запит на нових політиків як ніколи високий. Втім, де взятися новим елітам, коли всі соціальні ліфти в Україні не працюють? Про нелегкий шлях політичних скелелазів – у колонці політолога Олександра Радчука.