Приїхати, промацати, попередити. Колонка Леоніда Швеця
Директор ЦРУ приїхав до Москви вперше з 2021 року на тлі дедалі більших проблем з економікою в росії.
Через ДТП на трасі Київ-Чоп загинули 3 людини, а не дві, як повідомлялося раніше. Розпочато досудове розслідування.
У Києві під Офісом президента у суботу, 5 червня відбулася акція ЛГБТ-спільноти. Порушень порядку і зіткнень не було.
На електронну пошту багатьох громадян України приходять листи з однотипними текстами нібито від імені поліції та з файлом, в якому знаходиться вірус
Законопроєктом канабіс прирівнюється до наркотичних лікарських речовин, а значить, його оборот буде строго обмежений.
Українські олігархи, за його словами, вже не зможуть заховати свої статки, оскільки проти них буде працювати відразу два закони - президентський і закон про декларування
Згідно з інформацією правоохоронних органів, невідомі кілька разів вистрілили в Павленка. В результаті він отримав поранення середнього ступеня тяжкості
Допит колишнього президента України і нардепа Петра Порошенка у якості свідка у справі Медведчука-Козака тривав в СБУ понад три години.
Антикорупційний суд розглянув і задовольнив клопотання обвинуваченого одеського депутата про призначення йому безоплатного адвоката.
Верховна рада за тиждень ухвалила 37 законопроєктів, з них 15 у другому читанні, а також 10 постанов.
У Харкові евакуюють персонал і пацієнтів 14 лікарень у зв’язку з повідомленням про замінування.
Антикорупційний суд розглянув ще три клопотання про скасування арешту майна у межах закритого кримінального провадження стосовно ексміністра.
Через брак державних коштів можуть бути згорнуті програми переозброєння українських Збройних сил.
В окупованому Криму на одному із підприємств вибухнула порожня цистерна для нафтопродуктів під час проведення зварювальних робіт.
Колишній президент, народний депутат Петро Порошенко 4 червня прибув на допит до СБУ у справі Медведчука-Козака.
У Маріуполі після нічної зливи затопило вулиці та автомобілі. А під містом затопило і приватні будинки. Поліція просить водіїв об'їжджати затоплені ділянки.
У п’ятницю, 4 червня, в Україні вперше відзначають День пам’яті дітей, загиблих внаслідок агресії РФ на Донбасі.
Міністр оборони Сербії Александар Вулін повідомив про вибухи і пожежі, які сталися вранці в п’ятницю на складі оборонного підприємства Слобода у місті Чачак.
У місті Дніпро в Амур-Нижньодніпровському та Індустріальному районах через зливи 2-3 червня підтопило будинки.
У п'ятницю, 4 червня, на засіданні Верховної ради депутати планують заслухати представників Кабміну.
«Слово і Діло» представляє щоденний подкаст «Словом». Ми зібрали для вас головні факти та цифри попередньої доби, щоб можна було не тільки читати, а й слухати про важливе, не відволікаючись від щоденних справ.
Очільниця Офісу генпрокурора після рапорту антикорупційної прокуратура внесла відомості стосовно депутатів до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Чому так довго триває конкурс, хто ці кандидати, у яких проблеми з доброчесністю та чи є зацікавлені особи, котрі стримують обрання нового очільника САП, читайте в матеріалі Слово і діло.
Декларації суддів за 2020 рік. На яких автомобілях їздять судді – на інфографіці Слово і діло.