Примус росії до миру: перші підсумки 40-денної операції
За 40 днів безперервних ударів російську федерацію не вдалося примусити до мирних переговорів.
Антикорупційні органи правопорядку продовжують оголошувати підозри чинним членам українського парламенту, які недекларують майно.
Антикорупційний суд розглянув і задовольнив клопотання сторони захисту про проведення експертизи у кримінальному провадженні.
Антикорупційні органи правопорядку вирішили вікрити стороні захисту матеріали справи про зловживання з квартирами для військових.
Антикорупційний суд розглянув і обрав запобіжний захід у вигляді застави члену українського парламенту від проросійської фракції.
Кількість кібератак на Україну збільшилася з початком повномасштабної війни. Росія здійснює в середньому понад 10 кібератак на добу.
Інформація про участь злочинця у встановленні в Херсонській області окупаційного режиму з'явилась у ЗМІ ще в серпні.
Антикорупційні органи правопорядку проводять низку слідчих дій у межах справи про ремонт та будівництво доріг на Дніпропетровщині.
У Національному бюро оголосили в розшук чотирьох фігурантів гучного кримінального провадження про завдання збитків напівдержавній компанії.
Антикорупційний суд засобом автоматизованого розподілу справ визначив суддів для розгляду обвинувального акт стосовно члена парламенту.
Як Україна виконує сім вимог, необхідних для членства у Європейському Союзі, – на інфографіці.
Антикорупцйний суд розглянув низку клопотань про закриття справи щодо контрафактних цигарок і відмовив у їх задоволенні.
Антикорупційний суд завершив судовий розгляд кримінального провадження за обвинуваченням двох осіб у зловживаннях на будівництві дитячої лікарні.
Чотирьох російських військових, які катували учасників антитерористичної операції, засудили до 11 років в’язниці.
Апеляційна інстанція визнала колишнього очільника комбінату винуватим у зловживанні службовим становищем.
Антикорупційний суд розглянув і задовольнив клопотання захисника обвинуваченої про надання дозволу на виїзд за кордон.
Антикорупційний прокурор склав і скерував до суду обвинувальний акт стосовно чинного члена українського парламенту від пропрезидентської сили.
Апеляційна інстанція не побачила підстав для скасування запобіжного заходу колишньому очільнику фіскальної служби.
Під час обшуків у церквах УПУ МП правоохоронці знаходили російські паспорти, нацистську символіку та символіку СРСР, крадені ікони, пропагандистську літературу.
Апеляційна інстанція частоково задовольнила скаргу прокурора САП на рішення, якими відмовилися обирати запобіжні заходи підозрюваним.