Падіння Starlink: російська армія залишається без зв'язку
Через верифікацію терміналів Starlink російська армія отримала проблеми зі зв'язком на фронті.
Перш за все, нагадав держсекретар, заради зняття санкцій Іран повинен виконати свої зобов'язання з ядерної угоди.
Експерт зазначив, що для США ситуація з СП-2 - це, перш за все, про відносини з Німеччиною, а про інтереси України мови не йде
У окупантів не залишилося вагомих причин не відкривати КПВВ, тому вони намагаються терміново вигадати будь-який привід
Разумков вважає, що поки що не час взагалі замислюватися про те, що потрібно балотуватися в президенти - у нього достатньо справ на своїй посаді спікера
З вакцинацією в Україні існує багато проблем, зазначив інфекціоніст, а без їх вирішення неможливо прискорити процес вакцинації
Зазначається, що бойовики обстріляли українські позиції зі станкових гранатометів. В результаті один український військовослужбовець отримав осколкове поранення
Дії окупантів та їхніх поплічників можуть стати приводом для посилення санкцій проти Росії і не дозволять скасувати вже діючі антимосковські обмеження
Білорусь повинна негайно відпустити всіх затриманих, а інцидент повинен бути ретельно розслідуваний світовою спільнотою
Роботи стало можливим продовжувати після того, як Федеральне відомство з судноплавства і гідрографії ФРН розпорядилося негайно почати спорудження двокілометрової ділянки трубопроводу
Глава Європарламенту зажадав ретельного розслідування і закликав Білорусь звільнити всіх пасажирів авіалайнера, затриманих у Мінську
У Мінську після відправки авіалайнера до Вільнюса залишилося шість пасажирів - четверо росіян і два громадянина Білорусі.
Прем'єри Греції та Польщі заявили, що безпрецедентний вчинок Мінська не може залишатися без покарання
Єгипетський суд відхилив апеляцію власника контейнеровоза Ever Given на затримання судна до виплати штрафу.
Україна і ЄС вимагають від Мінська негайно відправити до Вільнюса затриманий літак з усіма пасажирами. А Польща вимагає запровадити нові санкції проти Білорусі.
У Києві 23 травня активісти планують провести акцію з вимогою звільнити затриманого у Мінську засновника каналу Nexta Романа Протасевича.
Президент Литви Гітанас Науседа зажадав звільнити засновника Telegram-каналу Nexta Романа Протасевича і звернувся до НАТО і ЄС.
Частина особового складу Збройних сил Азербайджану, яка перебувала на вірменській території з 12 травня, повернулася на вихідні позиції.
У Луцьку сьогодні вдень під час роботи зупинилося оглядове колесо, на якому застрягли люди.
Міністр закордонних справ України Дмитра Кулеби провів телефонну розмову з Міністром закордонних справ Єгипту Самех Шукрі. Вони обговорили евакуацію українців з Сектора Газа.
В Італії в результаті обриву кабіни на канатній дорозі в районі гори Моттароне загинули 13 осіб.
Українці отримають можливість вільно пересуватися Євросоюзом, адже Україна та ЄС досягли політичної домовленості про взаємне визнання так званих паспортів вакцинації.
Літак Ryanair, на якому летів засновник опозиційного Telegram-каналу NEXTA, екстрено посадили в аеропорту Мінська після розпорядження Олександра Лукашенка.
Російсько-окупаційні війська продовжують вести провокаційні обстріли у бік позицій Об’єднаних сил.
У Конго через виверження вулкана Ньірагонго евакуювали українських миротворців. Зараз вони знаходяться в режимі чергування на базі.
Урядові офіси в Секторі Гази планують відновити роботу у рамках припинення вогню між Ізраїлем та екстремістським угрупованням «Хамасом» у прибережній зоні.
У горах Італії за 300 метрів до найвищої точки канатної дороги обірвалася кабіна, в якій було 11 осіб.
У столиці за минулу добу виявили 73 хворих на COVID. Померли 13 осіб. Одужали за добу 2 771 особа.
У Мінську силовики затримали Романа Протасевича, засновника опозиційного Telegram-каналу NEXTA, який у Білорусі визнали екстремістським.
У США з початку кампанії по вакцинації дві ін'єкції від коронавірусу отримали вже понад 129 млн громадян.
У Міністерстві внутрішніх справ Британії анонсували наміри запустити систему цифрової візи, яка автоматично визначатиме право мандрівника на в’їзд.