Путін як помічник Залужного. Колонка Леоніда Швеця
Оголосивши мобілізацію, керівництво росії фактично визнало на весь світ і перед власним народом, що українська авантюра зазнає краху. Докладніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Коболєв вважає, що Росія хоче в січні 2020 року спробувати створити штучну газову кризу в Україні. Про ризики поговорили з експертами.
Обсяг прямих іноземних інвестицій в економіку України в першому кварталі 2019 року склав $0,8 млрд.
Мотор Січ із 17 травня припиняє регулярні авіарейси за маршрутом Київ-Ужгород, останній політ відбудеться 10 травня.
Пенсійний фонд України оприлюднив дані щодо кількості пенсіонерів та середнього розміру на 1 квітня 2019 року.
Бензин і дизельне паливо з 2014 до 2019 року подорожчали більш ніж удвічі, а газ іноді падаву ціні.
Нацбанк через суд намагався зняти арешт з активів, які були передані в іпотеку/заставу для НБУ як забезпечення боргів Приватбанку із рефінансування.
За підсумками першого кварталу 2019 року відношення державного боргу України до ВВП знизилося до 59 відсотків.
У першому кварталі поточного року ВВП України зріс на 2,4 відсотка. За підсумками минулого року зростання склало 3,3 відсотка.
Митники виявили сумку, однак ніхто з пасажирів не зізнався, кому вона належить. Поїзд обшукали за допомогою прикордонної собаки.
Згідно із прогнозом, в 2019 році зростання цін на тютюнову продукцію очікується на рівні 19%, подорожчання алкогольної продукції прогнозується у межах 6-9% щорічно в 2019-2021 роках.
У Міністерстві фінансів заявили про повну готовність до планових пікових виплат боргів у травні.
Пріоритетами для Національного банку України залишаються збереження макроекономічної стабільності, досягнення цілі з інфляції та подальше зниження облікової ставки.
Раніше долар зазвичай дешевшав перед новорічними святами, але за останні кілька років ситуація змінилася.
У квітні 2019 року Україна збільшила транзит природного газу через свою газотранспортну систему майже на 9 відсотків.
Велика частина грошей повинна бути спрямована на підтримку авіаційної галузі, але частину грошей просять для недіючих підприємств.
Зведений платіжний баланс України в березні 2019 року вперше в цьому році був зведений з профіцитом.
Столичний райсуд зобов'язав Національне бюро вручити лондонському офшору пам'ятку про права і обов'язки потерпілого.
Володимир Омелян заявив, що авіакомпанії попросили не запроваджувати таку заборону, й міністерство з розумінням до цього поставилося.
За дев'ять місяців в системі Prozorro.Продажі було проведено 808 аукціонів, на яких продано 552 об'єкти державної власності.
У травні набув чинності закон про житлово-комунальні послуги. Згідно з цим документом, для споживачів запроваджується абонплата за воду та тепло. Деталі знають експерти.
Потерпілий у кримінальному провадженні щодо рефінансування центрального банку України комерційних банків просив доступ до документів.
Заборгованість працівникам економічно активних підприємств на 1 квітня склала 1279,9 мільйонів гривень.
Зарплата, яку отримують штатні працівники підприємств, установ і організацій, в березні склала 10 тисяч 237 гривень. Це на 22,1 відсотка більше, ніж рік тому.
Коболєв розцінив заяву Путіна про те, що газопостачання України повністю залежить від транзиту газу через ГТС країни як початок ведення переговорів.
Господарський суд Києва підтвердив інформацію про те, що український олігарх Ігор Коломойський подав п’ять нових позовів до Національного банку і ПриватБанку.
За перші чотири місяці 2019 року державний бюджет України отримав 322,566 мільярда гривень доходів, що на 16,125 мільярда гривень (на 4,8 відсотка) нижче за плановий показник на цей період.
У травні набув чинності закон про житлово-комунальні послуги. Згідно з цим документом, для споживачів запроваджується пеня за прострочення платежів за послуги ЖКГ.