Справу Держінвестпроєкту хотіли забрати з ВАКС

Читать на русском
Адвокат одного з обвинувачених у справі Держінвестпроекту просив апеляційну палату передати провадження до столичного суду.
Вищий антикорупційний судфото: «Слово і Діло»

Суд відмовив адвокату одного з обвинувачених у справі про заволодіння понад 259 млн грн Державного агентства з інвестицій та управління національними проєктами України в передачі провадження до іншого суду.

Таке рішення 19 лютого ухвалив Вищий антикорупційний суд, повідомляє «Слово і Діло».

Під час засідання адвокат одного з обвинувачених подав клопотання про передачу справи Держінвестпроєкту з антикорупційного суду до Печерського районного суду міста Києва. Проте судді відмовили.

Як відомо, 20 травня Спеціалізована антикорупційна прокуратура скерувала справу Держінвестпроекту до Солом'янського суду. Пізніше Київський апеляційний суд передав справу до Печерського суду. У цій справі обвинуваченими є наступні особи: водій екс-голови Держінвестпроекту Владислава Каськіва Сергій Лідов, Андрій Стельмах (керівник фірм з ознаками фіктивності), Андрій Леміш (екс-голови інвестиційного комітету Держінвесткомпанії), Сергій Моісеєнко (ще один водій Каськіва), Вадим Бей (екс-працівник Держінвестпроекту), екс-заступник Каськіва Сергій Шут, Руслан Усов (водій Шута), двоюрідний брат Каськіва Олександр Матковський та екс-директор Держінвесткомпанії Юрій Лутак.

Нагадаємо, НАБУ і САП також заочно повідомили про підозру рідному братові Каськіва Олександру. Нещодавно суд скасував його заочний арешт, а також відмовився взяти його під варту знову. Раніше Інтерпол оголосив рідного брата Каськіва в розшук з метою арешту та подальшої екстрадиції. Проте у зв'язку зі скасування заочного арешт його можуть прибрати з реєстру Інтерполу.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: