Павло Гриб не отримує в тюрмі необхідних ліків. РФ залишилася в Середньовіччі?

20-річному Павлу Грибу, попри рідкісне захворювання, відмовляються надавати відповідні ліки

Як можна було використати ЧС у Росії для звільнення українських політв’язнів?

У МЗС України не виключають, що РФ може погодитися на звільнення українських політв’язнів під час проведення ЧС із футболу. Міркували про ситуацію експерти.

Чому РФ відмовилась обговорювати звільнення заручників?

На переговорах ТКГ РФ заявила, що не є учасником конфлікту, тому в Мінську не може обговорюватися тема звільнення заручників.

Справа про держзраду Вишинського: чи потрібні зміни до КПК про колаборантів?

СБУ оголосила керівнику РІА Новости-Украина Кирилу Вишинському про підозру в держзраді. Оцінили необхідність внесення норми про колаборантство правозахисники.

Справа 2 травня: перспективи та проблеми розслідування одеської трагедії

З дня трагедії 2 травня в Одесі минуло 4 роки, але злочини досі не розкриті, винні не покарані. Оцінили перебіг розслідування експерти.

У кримчан можуть забрати українські паспорти: чого не врахувала влада?

Президент пропонує дозволити припиняти громадянство України жителів Криму, які беруть участь у російських виборах. У ситуації розбирались експерти.

Працевлаштування українців за кордоном: проблеми заробітчан та роботодавців

За словами Розенка, за кордоном працюють від 2,5 до 4 мільйонів українських громадян. Вагому роль у статистиці відіграє сезонний фактор. Про нелегальне працевлаштування та дискримінацію заробітчан міркували експерти.

Шантаж кримчан та робота в «комісіях»: правова оцінка незаконних виборів у Криму

Вибори в РФ на території Криму є незаконними. А як бути з кримчанами, які беруть участь у виборчих комісіях? Чи можна вважати незаконними їхні дії, міркували правозахисники.

Чи готова країна до легалізації зброї?

Генеральний прокурор України виступив за легалізацію вогнепальної зброї. Чи готова країна до таких заходів, розбирались експерти.

Вбивство Ноздровської: фактор безкарності злочинів та побоювання під час розслідування

1 січня правозахисницю Ірину Ноздровську знайшли мертвою. У слідства є кілька версій, включаючи насильницьку смерть. Оцінку розслідуванню дали експерти.