Костюченко Аліна

Читати про автора
Ситник, Корчак і прокуратура: хронологія глобального конфлікту структур

Взаємні звинувачення НАБУ, НАЗК і Генпрокуратури – лише верхівка айсберга великої війни, що ведеться між структурами системи державного звинувачення.

Звільнити Гонтареву: місія нездійсненна?

Відставка Гонтаревої – притча во язицех серед парламентарів. Насправді це залежить не від депутатів, але хто ж упустить таку можливість пропіаритись?

Протести під Верховною Радою: чи готові політики виконати три головні вимоги

Нове виборче законодавство, скасування недоторканності та антикорупційні суди: чи є політична воля для реалізації всього цього?

Вічні революціонери: хто використовує голос вулиці для покращення рейтингів

В Раді є ціла низка людей, яких хлібом не годуй – дай що-небудь опротестувати. «Слово і Діло» з’ясовувало, де в цьому зрадофільстві блеф, а де правда.

Обіцяли судитись, але не судилося: як політики підіймають рейтинги на звинуваченнях

Коли вчергове почуєте від політика обіцянку звернутися до суду, пам’ятайте: суд – прекрасний піар-майданчик. Навіть якщо до нього насправді не дійде.

Битва за медичну реформу: що пропонує МОЗ і чого вимагають депутати

Днями ми дізнаємося, хто візьме гору в питанні медреформи. А поки «Слово і Діло» проаналізувало позиції протиборчих сторін, виходячи з їхніх обіцянок.

Закон про реінтеграцію Донбасу: аргументи «за» і «проти» у Верховній Раді

Хто з депутатів обіцяв підтримати законопроект про реінтеграцію Донбасу, хто виступає проти та що з цього вийде – в огляді «Слова і Діла».

Від Кучми до Порошенка: як змінювалася Конституція України за 21 рік

Історія створення і внесення змін до Конституції України варта окремого розділу підручника. Журналіст «Слова і Діла» Аліна Костюченко спробувала у власній авторській колонці зібрати найголовніші віхи розвитку Основного Закону країни й розповісти про те, що може очікувати на нього вже в найближчому майбутньому.

Розбірки з НКРЕКП і подвоєння оборонного бюджету. Головні обіцянки тижня

Минулий тиждень в Україні ознаменувався двома річницями – роботи уряду й початку АТО. Крім того, тривали чвари навколо НКРЕКП через абонплату на газ. Про всі ці та інші новини – в авторському огляді Аліни Костюченко.

Кредит МВФ, абонплата за газ і продовження сміттєвого колапсу у Львові. Головні обіцянки тижня

Журналіст «Слова і Діла» Аліна Костюченко про найголовніші події тижня, що минає, та обіцянки українських політиків, котрі їх супроводжували.