Бази вже готові: яку загрозу росія підготувала для Європи
НАТО не встигає підготувати інфраструктуру для відбиття дронових атак з боку російської федерації.
На Кіпрі виявили перші випадки зараження новим, більш заразним штамом коронавірусу, про який два тижні тому повідомила Велика Британія.
Норвезькі рятувальники в ході рятувально-пошукової операції знайшли тіла вже семи осіб, які загинули внаслідок масштабного зсуву ґрунту у середу, 30 грудня, у селищі Джердрум неподалік від Осло.
Наглядові відомства Єгипту дозволили для екстреного застосування вакцину від коронавірусу COVID-19, розроблену китайською компанією Sinopharm.
Інцидент стався у суботу в Татранському національному парку. Українці провалились під лід приблизно в 10 метрах від берега.
Бразильский регулятор препаратов Anvisa одобрил ввоз в страну двух миллионов доз вакцины разработки Astrazeneca. При этом вакцина еще не одобрена для использования.
Епіцентр знаходився у 235 кілометрах на північний захід від населеного пункту Адак, в якому проживає кілька сотень людей.
Продовження локдауну, нині розрахованого до 10 січня, відбудеться у вівторок, за підсумком наради канцлера Ангели Меркель і представників регіонів.
При цьому в короткій заяві Ватикану не згадувалася про Папу Римського Франциска і про те, коли 84-річний понтифік отримає вакцину.
Акція протесту також пройшла біля факультету журналістики Білоруського державного університету в Мінську.
Норвезькі рятувальники в ході рятувально-пошукової операції знайшли тіло ще однієї людини, яка загинула внаслідок масштабного зсуву ґрунту у середу, 30 грудня, у селищі Джердрум неподалік від Осло.
За увесь час пандемії COVID-19 на планеті було зафіксовано вже понад 85 мільйонів підтверджених випадків зараження коронавірусною інфекцією, з яких більше 60 мільйонів – закінчилися одужанням пацієнтів.
У В’єтнамі виявили перший випадок зараження новим, більш заразним штамом коронавірусу, про який два тижні тому повідомила Велика Британія.
Представники республіканської партії Сполучених Штатів у Конгресі США планують оскаржити перемогу Джо Байдена на президентських виборах через нібито масову фальсифікацію їх результатів.
Невідомі бойовики напали на два села, які розташовані у прикордонній зоні на заході Нігеру, внаслідок чого загинуло щонайменше 70 осіб.
Вчені з лондонського Імперського коледжу провели дослідження нового штаму коронавірусу, про який два тижні тому повідомила Велика Британія, в ході якого інформація про підвищену заразність мутованого штаму підтвердилася.
Норвезькі рятувальники знайшли другу жертву масштабних зсувів ґрунту, які сталися у середу, 30 грудня. Тіло було знайдено неподалік від місця зсувів біля Осло.
Станом на 2 січня 2021 року у світі зроблено вже понад 10,8 мільйонів щеплень від коронавірусної інфекції. Вакцинація населення від хвороби почалася вже у 29 країнах.
Турецькі правоохоронці заявили про затримання понад 260 осіб, які нібито планували влаштувати низку терактів у новорічну ніч.
Для протидії поширенню коронавірусу у Греції посилили та подовжили запроваджені раніше карантинні обмеження. З 6:00 3 січня до 06:00 11 січня в країні діятиме жорсткий загальнонаціональний карантин.
Впродовж 2020 року через пандемію коронавірусу у світі зменшилася кількість авіарейсів та кількість аварій літаків, водночас кількість загиблих в авіакатастрофах зросла.
Міністерство оборони Сполучених Штатів відклало масове виробництво винищувачів-бомбардувальників п’ятого покоління F-35 на невизначений термін через технічні проблеми і пандемію коронавірусу.
Влада Казахстану офіційно відмовилися від смертної кари після 17 років мораторію на неї. Закон підписав президент Касим-Жомарт Токаєв.
У Франції в новорічну ніч оштрафували 6 650 осіб за порушення комендантської години. А з 2 січня у Франції посилили карантин.
Про відновлення авіаперельотів до Британії заявили Латвія, Індія і Норвегія. Польоти припинялися через новий штам коронавірусу.
У світі понад 84 мільйонів людей заразилися коронавірусом, з них понад 538 тисяч - за останню добу.
З 1 січня Португалія отримала піврічне головування в Раді Європейського Союзу. Торік головувала Німеччина.
Канцлер Німеччини Ангела Меркель виступила з традиційним новорічним зверненням до громадян країни. Вона більше не балотуватиметься в канцлери Німеччини.
У світі з початку пандемії кількість виявлених заражень COVID-19 досягла 83 млн 444 тисяч 482 випадків.
Рік, що минає, суттєво перебудував ставлення українців до повсякденного життя і звичайних радощів. Як змінилося відчуття щастя та які його головні складові у 2021 році – аналізував Олександр Радчук.
У норвезькому селищі Джердрум стався масштабний зсув ґрунту, внаслідок чого постраждали щонайменше 10 людей, ще 11 – вважаються зниклими безвісти.