У дусі «Шаленого Макса»: як росія окуповуватиме Європу
У Європі визнають загрозу від росії та вважають, що лише український спротив стримує Москву.
У Херсонській області почав роботу відокремлений відділ патрульної поліції в АР Крим і м. Севастополі.
В округах Ардеш, Верхній Луар і Лозер, на півдні Франції, пройшов сильний снігопад. Оголошено помаранчевий - передостанній - рівень небезпеки.
На кордоні Ізраїлю і сектора Газа через зіткнення палестинців та ізраїльських військових кількість жертв серед палестинців сягнула понад 50 осіб.
26 травня на стадіоні Олімпійський відбудеться фінал Ліги чемпіонів. До напливу гостей уже щосили готуються власники готелів. Як результат, цінники на оренду житла переписали під УЄФА. Ситуацію з космічними цінами за ночівлю оцінили експерти.
У Єрусалимі офіційно відкрили посольство США, яке за рішенням президента Сполучених Штатів було перенесене з Тель-Авіва.
Спецпредставник Держдепартаменту США Курт Волкер прибув на Донбас. Як очікується,він оголосить про додаткову фінансову допомогу потерпілому від російської агресії регіону.
У столиці України через захворювання на грип та ГРВІ були ушпиталені 90 осіб, із них 85 – діти.
Нардеп провалив обіцянку, записану в його передвиборчій програмі, про те, що він буде домагатися виділення коштів з держбюджету на реконструкцію очисних споруд міста Фастова.
Міністерство культури Франції на своєму офіційному сайті виклало карту, на який Севастополь позначений російським містом.
Порошенко запропонував, щоб країни Європейського Союзу взяли шефство над окремими містами Донбасу і сприяли їхньому відновленню
Верховна Рада в четвер, 17 травня, має намір розглянути в першому читанні законопроект про Нацбюро фінбезпеки. Про новий орган та його підпорядкування розповіли експерти.
Міністр соціальної політики Рева провалив обіцянку ініціювати зарахування матерям до пенсійного стажу всього періоду догляду за дитиною з інвалідністю.
Цього тижня Верховна Рада України може призначити нових членів Центральної виборчої комісії.
Міністерство освіти вважає неприпустимою ситуацію з направленням студентів Сумського педагогічного університету на практику до Криму.
У Києві готуються до фіналу Ліги чемпіонів. Вулиця Хрещатик, де буде фан-зона, перекрита, через що центр столиці стоїть у заторах.
Суд у справі Олександра Єфремова не дозволив допитати голову ВР Андрія Парубія через відеоконференцією та викликав його повторно.
Учасники антитерористичної операції не втратять ані свого статусу, ані пільг у зв’язку із завершенням АТО та початком ООС.
Парламентську асамблею Організації з безпеки і співпраці в Європі закликали долучитися до питання звільнення політв‘язнів Кремля.
Майже на 250 мільйонів доларів отримала Україна технічної та гуманітарної допомоги від 20 країн світу протягом останніх чотирьох років.
Служба безпеки України припинила незаконний збут вивезеної з Донбасу зброї та боєприпасів.
Автодорожна частина мосту з анексованого Криму до Росії буде відкрита у вівторок, 15 травня.
Парламентська асамблея Організації з безпеки і співпраці в Європі визнає окуповані Крим і Донбас невід'ємною частиною України.
Курт Волкер, який сьогодні прибуде в Україну, має намір відвідати Донбас. Про значення візиту спецпредставника розповіли експерти.
Правоохоронці розслідують кримінальне провадження щодо бійки, яка сталася за участю сина нардепа Нестора Шуфрича.
Невідомі підійшли до складів, які перебували під охороною, й кинули на територію два вибухові пристрої.
Як зростуть ціни на електроенергію? Енергетики розповіли про кіловат-години та облікову ставку НБУ.
Підозрюваного Антикорупційним бюро керівника Львівського бронетанкового заводу продовжують відсторонення від посади.
Укртрансгаз із 9 травня збільшив обсяг транзиту газу з Росії в країни ЄС на 33 відсотки – зі 180-188 до 240-243 мільйонів кубометрів на добу.
Український консул у Гамбурзі Василь Марушинець, проти якого у МЗС відкрили дисциплінарне провадження, відсторонений від роботи.
Народний депутат Надія Савченко заявила в суді про відмову від усіх своїх адвокатів і попросила суд надати їй безкоштовного державного захисника.