За що нам Кличко? Колонка Леоніда Швеця
Громадськість вимагає від Кличка відповідей. Чому на четвертому році війни Київ опинився на межі інфраструктурного колапсу. Детальніше – в авторській колонці Леоніда Швеця.
Київський районний суд Харкова заарештував місцеву жительку, яка готувала теракт у Молодіжному парку.
Пасажирський поїзд потрапив в аварію в Австрії, внаслідок інциденту постраждали 30 людей, троє з яких перебувають у важкому стані.
Юридичний комітет Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) проголосував за проект резолюції щодо звільнення українських політв'язнів, захоплених Російською Федерацією.
Українські громадяни наразі мають можливість подорожувати без віз, або отримуючи візи на кордоні, майже до 130 країн світу.
У Парламентській асамблеї Ради Європи 28 червня на дебатах обговорять питання українських політв'язнів, незаконно утримуваних та ув'язнених Кремлем.
За останній рік у сім'ї Олександра Абдулліна стало більше нерухомості, однак порівняно з 2014 роком – менше автомобілів.
Починаючи з 1 липня підприємства, які здійснюють торгівлю або надають послуги, в разі відсутності монет дрібних номіналів будуть проводити округлення загальних сум у чеку при розрахунку готівкою.
Жінки в Докучаєвську та Ясинуватій отримали поранення під час обстрілу, після чого були ушпиталені.
Президент України Петро Порошенко підписав закон №8497 про створення Вищого антикорупційного суду.
Правоохоронні органи у вівторок вранці, 26 червня, почали другу хвилю обшуків у справах договірних матчів в українському футболі.
Співробітники внутрішньої безпеки Державної прикордонної служби спільно з представниками СБУ затримали в Одеській області інспектора прикордонної служби.
В українській спецслужбі перевіряють митні платежі дружини глави уряду, які вона заплатила минулого року.
Організатору нападу на ромський табір у Львові повідомили про підозру в умисному вбивстві.
Уповноважений із прав людини в Російській Федерації Тетяна Москалькова у вівторок, 26 червня, прибула до Києва.
В Антикорупційному бюро провели чергові слідчі дії в директора фірми, що фігурує в справі проекту «Стіна».
На матчі чемпіонату Полтавської області серед аматорів Олімпія-Колос у Савинцях почалася стрілянина.
Укравтодор підписав меморандум із будівництва першої черги Великої кільцевої дороги навколо Києва.
Дмитро Гнап іде з журналістики в політику. Він збирається взяти участь у виборах до парламенту.
В Амстердамі білий фургон врізався в будівлю, де розташована редакція нідерландської газети De Telegraaf.
В Антикорупційне бюро ухвалили рішення про закриття справи щодо колишнього очільника Нацбанку.
Фактично серед взятих Україною зобов'язань не виконаним залишилось тільки цінове питання щодо цін на газ для населення.
Український журналіст Дмитро Гнап заявив, що вирішив змінити фах і стати політиком. Гнап зазначив, що братиме участь у парламентських виборах.
Член пропрезидентської фракції вніс законодавчу ініціативу, якої хочуть звузити люстрацію чиновників.
Український режисер, утримуваний в Росії, Олег Сенцов відмовився від пропозиції пройти огляд у лікарів, яких оберуть адвокат і родичі.
У ніч на 26 червня помер 20-річний український військовий Руслан Баглик із міста Тростянець Сумської області.
У Раді Європи підтвердили передачу російському президенту прохання про звільнення українського режисера.
Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган переміг у неділю на президентських виборах, набравши в першому турі 52,5 відсотки голосів.
За минулу добу 25 червня в районі проведення операції Об'єднаних сил бойовики 24 рази обстріляли позиції українських військових, з них чотири з забороненої зброї.
Сина лівійського дипломата, який був 25 червня викрадений в центрі Києва, побили і вимагали у нього гроші.
Уряд Великобританії має намір викупити будинок отруєного в Солсбері колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля, а також його автомобіль та інше майно.