Падіння Starlink: російська армія залишається без зв'язку
Через верифікацію терміналів Starlink російська армія отримала проблеми зі зв'язком на фронті.
Коломойський дав перше за п'ять років інтерв'ю російському ЗМІ. За його словами, перемога в першому турі виборів президента коштувала від 10 до 20 мільйонів доларів.
У Киргизії в результаті спецоперації із затримання колишнього президента країни Алмазбека Атамбаєва постраждали 80 осіб.
Солом'янський районний суд Києва звільнив від кримінальної відповідальності колишнього виконавчого директора НАК Нафтогаз України Андрія Пасішника.
Атамбаєва вивезли резиденції в конвої з декількох легкових машин і автобусів з військовими. В автомобілі з колишнім президентом знаходяться Кундуз Жолдубаєва і Фарід Ніязов.
Володимир Зеленський планує вже в 2020 році запустити ринок землі. Слово і Діло зібрало, що обіцяли депутати восьмого скликання, які пройшли до нової Ради.
Секретаріат Уповноваженого Верховної ради з прав людини Людмили Денісової оголосив конкурс на посаду омбудсмена із захисту державної мови.
Також під час бесіди Вселенський патріарх в черговий раз підтвердив підтримку територіальної цілісності і суверенітету України.
Перше засідання групи з підготовки першої сесії Верховної ради 9-го скликання відбудеться 9 серпня.
Сполучені Штати Америки закликають Росію вивести своїх військових із України, щоб покласти край конфлікту.
Слово і Діло дізналося прізвища всіх підозрюваних у справі нанесення збитків споживачам від впровадження Нацкомісією нової формули.
Також повідомляється, що по одному голосу отримали 11 кандидатів, по два голоси отримали 4 кандидати, а по три голоси отримали 4 кандидати.
Президент України Володимир Зеленський в середу, 7 серпня, провів термінові телефонні переговори з російським лідером Володимиром Путіним у зв'язку із загибеллю 4 бійців на Донбасі.
У Росії на території військового полігону в Архангельській області стався вибух під час випробування рідинного реактивного двигуна.
Відзначається, що на другий, третій і четвертий поверхи міськради нікого не пропускають. Зараз детальну інформацію щодо обшуків правоохоронці журналістам не надають.
Працівники правоохоронних органів Киргизстану намагаються затримати колишнього президента країни Алмазбека Атамбаєва в його будинку в селі Кой-Таш неподалік від Бішкека.
Антикорупційні правоохоронні органи перевіряють дії керівника державного лісгоспу, який продавав лісоматеріали за заниженими цінами.
Перший транш нової програми МВФ, за його прогнозами, може надійти до кінця цього року. Очікується, що він складе близько двох мільярдів доларів США.
Підстав стверджувати про вплив думок, образ чи емоцій на появу раку немає – відповідні дослідження не виявили причинно-наслідкового зв'язку.
У Євросоюзі вважають, що загибель чотирьох українських військових у зоні ООС на Донбасі 6 серпня є очевидним порушенням узгодженого режиму припинення вогню.
Ситуація на сході країни на 8 серпня 2019 року за даними РНБО України, прес-центру ООС, Міністерства оборони, журналістів і волонтерів.
7 серпня Зеленський зателефонував Путіну через загибель бійців на Донбасі. У Генштабі кажуть, що ЗСУ готові до реагування на загострення на Донбасі.
Генпрокурор Юрій Луценко не виконав обіцянку повернути до державної власності суднобудівні заводи Новинського.
Президент України Володимир Зеленський зустрівся зі Вселенським патріархом Варфоломієм під час свого візиту до Туреччини.
Посольство США в Україні вкотре вимагає від Російської Федерації звільнити українських політв'язнів Едема Бекірова та Володимира Балуха.
Директор НАБУ Артем Ситник заробив 171 тисячу гривень у липні. Його заступники – від 106 до 159 тисяч.
8 серпня у Стамбулі підписали договір про співпрацю в межах діяльності двосторонньої ділової ради між Комітетом зовнішньоекономічних відносин Туреччини та Торгово-промисловою палатою України.
Віталій Кличко не може відкрити оновлений стадіон Старт, а Олександр Лисенко – реконструювати Авангард.
Глава держави заявив, що за п'ять років ВВП зросте до 5-7 відсотків, буде відремонтовано 24 тисячі кілометрів доріг, а військова міць країни потроїться.
Секретар РНБО Олександр Данилюк знову отримав премію. Щоправда, вона вдвічі менша за червневу.
У Національному бюро підтвердили затримання одного екс-члена Нацкомісії та ще п'ять підозру у справі «Роттердам плюс».