Сеанс викриття царя. Колонка Леоніда Швеця
Путін втрачає контроль над росією, але при цьому погрожує новими ударами по Україні. При цьому останні атаки рф були майже на межі можливостей.
Німеччина і Франція висловили стурбованість зростанням напруги на Донбасі і закликали сторони конфлікту знову сісти за стіл переговорів
Україна домагається справедливості, притягнення до відповідальності причетних до знищення авіалайнера і компенсації для родичів жертв катастрофи.
Російські окупанти та їхні поплічники продовжують застосовувати стрілецьку зброю, щоб перешкодити роботі БПЛА патрулів ОБСЄ
Колишнього народного депутата госпіталізували в першу ж ніч після того, як суд обрав йому запобіжний захід
У соцмережі були опубліковані відео, на яких зображене перекидання буксируваних гаубиць; номери вантажівок-буксирів були ретельно приховані
Українські дипломати, а також Офіс президента працюють над над організацією зустрічі президентів України і США - Володимира Зеленського та Джо Байдена.
Голова МЗС України Дмитро Кулеба сьогодні обговорив з очільником ОБСЄ Анн Лінде посилення агресії з боку Росії.
З початку суботи, 3 квітня, проросійські бойовики на Донбасі шість разів порушували режим припинення вогню.
Під час розмінування території у березні у Нагірному Карабаху виявили уламки російських ракет «Іскандер».
На спецлінію 102 надійшло повідомлення про те, що на території приватного будинку на вулиці Карла Маркса стався вибух.
Остання група суден, що понад тиждень залишалася заблокованою в Суецькому каналі, сьогодні, 3 квітня пройшла через морську акваторію.
У суботу, 3 квітня, поблизу населеного пункту Шуми на Донбасі загинув український військовий. Він підірвався на невідомому мінно-вибуховому пристрої.
Глава держави Володимир Зеленський відреагував на уже традиційні засідання Ради національної безпеки і оборони України, котрі відбуваються щоп'ятниці.
Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр у великодньому телезверненні закликав німців брати участь у вакцинації, аби подолати кризу довіри, що виникла в країні.
В Україні в найближчі декілька днів очікується дощова погода, а місцями пройдуть грози. У вівторок у південних та в східних областях очікуються пориви вітру.
Президент США Джо Байден скасував рішення свого попередника Дональда Трампа про санкції проти посадових осіб Міжнародного кримінального суду. Колишній президент США ввів обмеження щодо окремих представників суду минулої осені.
У Кишиневі викрали українського суддю Миколу Чауcа, якого Інтерпол оголосив у міжнародний розшук за підозрою у хабарництві. У 2016 році він втік з України до Молдови.
На лінії розмежування в більшості гуманітарних дорожніх коридорів станом на 3 квітня рух заблоковано з боку тимчасово непідконтрольної території.
Значне зростання експорту товарів продовжує спостерігатися в Китай (+55%), до Великої Британії (+38%) та до Європейського союзу (+17%).
За перший місяць дії програми «Доступна іпотека 7%» банки підписали 59 договорів на 43 млн грн.
Вакцину CoronaVac китайської фірми Sinovac Biotec використовуватимуть в Україні і цьому виробникові можна довіряти.
Суд у Тайвані звільнив під заставу керуючого будівельним майданчиком, вантажівка якого, на думку влади, спричинила аварію поїзда.
Увечері в п'ятницю, 2 квітня, один з військовослужбовців контрактної служби застрелився в навчальному центрі «Десна» Чернігівської області. Він прибув на навчання місяць тому.
Про початок четвертої хвилі коронавірусної хвороби оголосили у двох з 32 провінцій країни - Альборз і Ілам.
На лінії розмежування на Донбасі правоохоронці разом з українськими військовими провели оперативно-профілактичне відпрацювання небезпечних ділянок.
Новий моніторинг Кримської правозахисної групи показав, що в окупованому Криму заблоковано щонайменше 27 сайтів. Це переважно популярні українські онлайн-медіа.
УЗ в найближчі три дні продовжує виконувати спеціальні рейси для вивезення пасажирів з червоних зон карантину.
У Збройних силах України протягом минулої доби підтверджено захворювання на COVID-19 у 246 осіб.
ДСНС попередила про значну сніголавинну небезпеки у горах Закарпатської та Івано-Франківської областей.
Італія впровадила загальнонаціональний локдаун на великодні вихідні з 3 по 5 квітня, щоб побороти новий спалах випадків коронавірусу.