Офіс Генпрокурора завершив слідство у справі Медведчука

Читать на русском

Офіс Генерального прокурора завершив слідство у справі народного депутата Віктора Медведчука про державну зраду і замах на розграбування надр.

Офіс Генерального прокурора завершив слідство у справі народного депутата Віктора Медведчука про державну зраду і замах на розграбування надр.

Сьогодні йому відкриють матеріали справи, повідомила в відеозверненні генпрокурор Ірина Венедіктова.

Генпрокурор про завершення слідства у справі щодо держзрадиОфіс Генерального прокурора

«Слідство у резонансній справі за підозрою двох парламентаріїв у державній зраді і розграбуванні національних цінностей завершене. Відсьогодні матеріали провадження відкриті стороні захисту. Після їхнього ознайомлення із усім доказовим масивом, напрацьованим прокурорами і слідчими, справа піде до суду», - зазначила Венедиктова.

Вона уточнила, що сьогодні матеріали справи відкриють Медведчуку, який перебуває під домашнім арештом. Матеріали щодо його соратника по ОПЗЖ Тараса Козака виділені в окреме провадження у зв'язку із його розшуком. При цьому основні слідчі дії щодо нього також завершені.

Сімейна справа: як Медведчук потрапив до переговорного «кейсу»Занадто м'який запобіжний захід свідчить про те, що справа Медведчука стане предметом торгів між Росією і Україною.

Як відомо, 11 травня генеральний прокурор України Ірина Венедіктова підписала підозру в державній зраді народним депутатам від ОПЗЖ Віктору Медведчука і Тарасу Козаку.

Їх підозрюють у зраді, порушенні правил ведення війни і допомоги окупантам Криму в розграбуванні ресурсів півострова.

13 травня суд відправив Медведчука під цілодобовий домашній арешт. Однак прокуратура наполягала на утриманні під вартою з запорукою в понад 300 млн гривень.

Регулярную подборку актуальной проверенной информации от «Слово и дело» читайте в телеграм-канале Pics&Maps

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: