Статті сторінка 101

5 грудня, 2012

«Свобода» і «Удар» - нові парламентські сили

Цьогорічні вибори до Верховної Ради України продемонстрували прагнення громадян змінити ситуацію, яка склалася у суспільно-політичній сфері. Поряд з представниками Партії регіонів, ВО «Батьківщина» та Комуністичної партії, заручившись народною підтримкою, подолали 5%-й бар'єр й нові для Парламенту політичні сили: ВО «Свобода» на чолі з Олегом Тягнибоком і партія «УДАР» під керівництвом Віталія Кличка.

15 листопада, 2012

Відповідальність Голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова

Проект «Слово і діло» продовжує серію інфографічних матеріалів, що демонструють рівень відповідальності очільників обласних центрів України. Перший випуск було присвячено мерам Львова, Тернополя, Донецька та Луганська. Сьогодні наші аналітики оцінили діяльність Голови Київської міської державної адміністрації.

8 листопада, 2012

Відповідальність мерів обласних центрів (Львів, Тернопіль, Донецьк, Луганськ)

Проект «Слово і діло» розпочинає серію графічних матеріалів, що демонструють рівень відповідальності міських голів обласних центрів України.

25 жовтня, 2012

Порівняльний аналіз провідних політичних партій напередодні виборів: програми, обіцянки, лідери.

Вибори нового складу Верховної Ради відбудуться за декілька днів. Усні виступи, реклама на телебаченні та радіо, публікації в пресі мають остаточно переконати громадян віддати свій голос за того чи іншого кандидата чи партію.

6 вересня, 2012

Обіцянки Міністра освіти Дмитра Табачника на 2012-2013 н.р.

На початку нового навчального року проект "Слово і Діло" узагальнив обіцянки Міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника в галузі освіти на 2012-2013 рік. В системі народного контролю зафіксовано 15 обіцянок освітянам. З них 9 зроблено та 6 очікують на виконання.

16 серпня, 2012

Кому можна довіряти у Кабміні

Проект "Слово і Діло" проаналізував ефективність роботи членів Кабміну на урядовій посаді за показниками активності (загальної кількості обіцянок), відповідальності (кількості виконаних обіцянок), безвідповідальності (кількості невиконаних обіцянок) та кількості обіцянок, виконання яких ми досі очікуємо.

9 серпня, 2012

Віталій Кличко лідирує за кількістю передвиборчих обіцянок

Проект "Слово і Діло" підрахував кількість обіцянок, даних керівниками політичних партій на з’їздах, що відбулися минулого тижня.

3 серпня, 2012

Юлія Тимошенко лідирує в рейтингу виконаних обіцянок

Напередодні виборів до Верховної Ради проект "Слово і Діло" підбив підсумки роботи головних претендентів на місце в Парламенті станом на 3 серпня за фактом виконання обіцяного з початку 2005 року.

17 липня, 2012

Відповідальність Б. Колеснікова в контексті підготовки до Євро-2012. Підсумки.

Природно, що найцікавішою постаттю в контексті даного дослідження є Б.Колесніков. Під його керівництвом відбувалося будівництво найзначиміших інфраструктурних об'єктів.

Відповідальність мерів приймаючих міст у контексті підготовки до Євро-2012. Підсумки.

Керманичу Київської міськдержадміністрації вдалося реалізувати найбільше поміж мерів приймаючих міст інфраструктурних проектів. І "виною" тут не тільки Євро - Київ є стратегічним містом.

16 липня, 2012

Відповідальність центральної влади в контексті підготовки до Євро-2012. Підсумки.

Ось і відбулася фінальна частина Чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Подія, до якої готувалися декілька років, пролетіла однією миттю, залишивши по собі приємні спогади та можливість проаналізувати те, як впоралася українська влада з підготовкою до неї.

30 травня, 2012

За 10 днів до Євро-2012

Чемпіонат Європи з футболу 2012 року вже зовсім скоро розпочнеться на теренах України і Польщі. Україна активно здає в експлуатацію нові об’єкти інфраструктури. Тому напередодні цієї непересічної для нашої країни події 29 травня громадсько-політичний проект "Слово і діло" та громадська компанія "Євро-патруль" презентували результати перевірки українських міст на предмет їхньої готовності до Євро-2012.

29 травня, 2012

Відповідальність політиків в контексті підготовки до Євро-2012, випуск 2

Чемпіонат Європи з футболу 2012 року вже зовсім скоро розпочнеться на теренах України і Польщі. Тому напередодні цієї непересічної для нашої країни події ми в чергове спробуємо проаналізувати ступінь відповідальності вітчизняних політиків і посадовців у питаннях підготовки до Чемпіонату.

26 березня, 2012

Відповідальність політиків в контексті підготовки до Євро-2012. Випуск 1.

Аналітичний огляд станом на 25 березня 2012 року. Поточний 2012 рік розпочався і буде проведений в Україні під знаком чемпіонату Європи з футболу. Отже, є цілком доречним розглянути наскільки відповідальними були і є вітчизняні посадовці і політики у питаннях, що стосуються підготовки до європейської першості.

23 березня, 2012

Обороноздатність країни крізь призму відповідальності політиків

Останнім часом в Уряді відбулися помітні кадрові рокіровки: Раїса Богатирьова була переведена з РНБО на посаду Віце-прем'єр-міністра - Міністра охорони здоров`я України, у зворотньому напрямку - на посаду Секретаря РНБО призначено Андрія Клюєва, звільнено з посади Міністра оборони Михайла Єжеля, на місце якого призначено Дмитра Саламатіна.