Бази вже готові: яку загрозу росія підготувала для Європи
НАТО не встигає підготувати інфраструктуру для відбиття дронових атак з боку російської федерації.
До господарського суду надійшов позов до Нацагентства від нового власника цінних паперів, якими раніше володів російський газовий гігант.
У середу, 23 грудня, бойовики повернули з полону військовослужбовця однієї з механізованих бригад ЗСУ, молодшого сержанта Олександра Пупка.
Президент Володимир Зеленський за 2020 рік виконав 86 обіцянок, провалив – 55 і дав 209 нових.
У Києві через снігопад зросла кількість дорожньо-транспортних пригод. З початку доби у столиці вже сталася 161 ДТП.
Антикорупційний суд задовольнив клопотання прокурора САП про продовження строку дії домашнього арешту підозрюваному.
Похорони Кернеса 23 грудня в Харкові. У місті оголошено траур. Центр міста закрили для машин. Публічне прощання з мером проходить в фойє Оперного театру.
Антикорупційний суд зобов'язав Національне бюро привезти до приміщення суду свідка у справі черкаського судді.
Росія пред'явила військовослужбовцю Віталію Марківу обвинувачення у вбивстві за тим же інцидентом, за яким його виправдав італійський суд.
Гірники уранових шахт Кіровоградської області третю добу перекривають траси з вимогою розрахуватися з боргами із зарплат і відновити роботу СхідГЗК.
Слідчі української поліції одержали від Національного бюро справу про заволодіння майном компанії та закрили її, але справу поновили і передали до бюро розслідувань.
Україна вже виплатила близько 818,8 тисяч гривень компенсації люстрованим посадовцям за рішенням Європейського суду з прав людини.
У середу, 23 грудня, в Україні очікується ожеледиця. Синоптики оголосили перший рівень небезпеки.
Печерський районний суд Києва зобов'язав Державне бюро розслідувань відкрити провадження проти президента України Володимира Зеленського через загибель військового Ярослава Журавля на Донбасі.
Печерський райсуд міста Києва обрав запобіжний захід командиру військової частини в Чугуєві В'ячеславу Глазунову. Його заарештували на 60 діб у справі авіакатастрофи АН-26.
НАБУ і САП проситимуть про арешт із заставою заступника глави Офісу президента України Олега Татарова.
У вівторок, 22 грудня, у центрі Києва обмежать рух транспорту через протести підприємців. Орієнтовний час початку проведення заходу з 13:00.
Побили мера Броварів Ігоря Сапожка. У ніч на вівторок невідомі пограбували його будинок. Поліція розслідує справу.
Погода 22 грудня - у західних областях України очікуються дощі, а на сході та півдні буде йти сніг. Температура повітря вдень коливатиметься від -5 до +5 градусів.
Антикорупційні органи правопорядку повідомили про чергову підозру у масштабному розслідуванні корупції в оборонній сфері.
До Національного бюро з'явився за викликом один із керівників президентської адміністрації у справі хабаря експерту МВС.
Антикорупційний суд обрав запобіжні заходи ще двоим підозрюваним у справі про заволодіння майном філії Державного резерву.
Обслуговування українською мовою. У Раді зареєстрували законопроект, яким пропонується скасувати норму про штрафи для сфери послуг з 16 січня.
Антикорупційні органи правопорядку одержали дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування стосовно підозрюваного.
У 2021 році Україна розпочне реалізацію глобальної реформи судової системи. Це сприятиме закінченню війни між Офісом президента та деякими суддями Конституційного суду.
Прокуратура Одеської області вручила підозру в розбещенні неповнолітніх відстороненому директору спеціалізованого будинку дитини в Ізмаїлі: чоловікові закидають сексуальне насильство та розбещення трьох вихованок 5-7 років.
В українській столиці знову фіксують підвищений рівень забруднення повітря. Показники забруднення перевищують норму у більш ніж 2 рази.
У 2021 році парламентська робоча група з врегулювання конституційної кризи напрацює два законопроєкти, які б регулювали діяльність Конституційного Суду.