Путін у яблуках. Колонка Леоніда Швеця
У Кремлі побоюються, що значна кількість росіян могла проголосувати за партію Яблуко, яка пропагує ідеологію миру без війни.
В Антикорупційному бюро спростували інформацію ЗМІ про слідчі дії в будівлі Держфінмоніторингу.
У Держслужбі з фінмоніторингу повідомляють, що 20 грудня ніхто з правоохоронців у них не проводив обшуки.
Прокуратура Харкова одночасно проводить кілька десятків обшуків у державних структурах міста Запоріжжя.
Глава Міністерства фінансів України позитивно оцінив рішення суду Лондона щодо екс-власників Привату.
Печерський районний суд Києва грудня дав дозвіл на заочне розслідування відносно колишнього голови СБУ Олександра Якименка у справі про організацію розстрілів активістів Євромайдану.
За останній тиждень члени українського уряду виконали сім обіцянок, однак п'ять встигли провалити
Адвокат Ігор Черезов підтвердив, що екс-нардепу від «Народного фронту» Миколі Мартиненку в середу, 20 грудня, вручили остаточну підозру.
Адвокат, який діє в інтересах однієї з офшорних компаній, змусив Антикорупційне бюро розпочати розслідування щодо «грошей Януковича».
Затриманим за підозрою в хабарництві керівнику райсуду в Луганській області та його спільнику продовжили запобіжний захід.
В Антикорупційному бюро можуть зробити копію книги обліку речових доказів Генпрокуратури й вилучити її.
На блокпостах в зоні АТО різко посилили правила огляду військових автомобілів. Військова служба правопорядку патрулює вулиці міст у прифронтовій зоні та охороняє вокзали.
Росія відмовила в передачі Україні незаконно засуджених українців Станіслава Клиха, Миколи Карпюка та Олексія Чирнія.
Одного з обвинувачених у справі депутата-втікача Олександра Онищенка визнали винним за угодою з прокурорами.
Петербурзька компанія Южний проект придбала акції націоналізованого кримського заводу шампанських вин Новий Світ.
Помічниця члена українського парламенту Максима Полякова зустріне Новий рік в електронному браслеті.
Голова Національної поліції Сергій Князєв і керівник Держанвної слуби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін працюють на Одеській трасі на межі Київщини і Черкащини для ліквідації затору.
Британський міністр закордонних справ Борис Джонсон заявив, що Британія занепокоєна рівнем корупції в Україні.
Антикорупційне бюро затримало одного з колишніх керівників Луцького комбінату хлібопродуктів.
Через снігопади на межі Черкаської та Київської області у снігових заметах застрягли близько сотні великовантажних автомобілів.