Полювання за «Іскандером»: чи можна його знищити без власної балістики
Без власної балістики системно знищувати пускові установки Іскандерів Україні надзвичайно складно.
Адвокат власника майна домігся зняття арешту з житла свого клієнта, який фігурує в справі ОГХК.
Антикорупційні прокурори затвердили обвинувальний акт щодо шести підозрюваних у справі колишнього парламентарія.
Антикорупційні прокурори не змогли переконати колегію суддів в обґрунтованості відсторонення чиновника Міноборони у справі паливних схем.
Столичний райсуд переглянув запобіжний захід оцінювачу будівлі збанкрутілого заводу «Краян», в якому розмістили нову мерію Одеси.
Антикорупційні детективи змогли обмежити процедуру ознайомлення зі справою для підозрюваних у розкраданні коштів ЛБТЗ.
Під Києвом поліція знайшла в квартирі склад боєприпасів. Чоловік вдома зберігав арсенал зброї.
Адвокат Кирила Вишинського Андрій Доманський оскаржив запобіжний захід свого підзахисного. У канцелярію суду буде подана апеляційна скарга.
Спеціалізована антикорупційна прокуратура вручила обвинувальний акт екс-народному депутату Миколі Мартиненку.
Народні депутати проголосували за узгоджені поправки до законопроекту про Антикорупційний суд, який ще не містить погодженої позиці.
Національне антикорупційне бюро розслідує 22 кримінальних провадження щодо можливих зловживань службовцями підприємств, що входять до ДК Укроборонпром.
Ключовим на цьому пленарному тижні парламенту буде законопроект про створення Антикорупційного суду.
В Антикорупційному бюро та прокуратурі повідомили про вручення колишньому парламентарю обвинувального акту.
В Антикорупційному бюро знайшли сумнівні контракти ще одного українського інституту, які не були виконані.
Всі обіцянки нардепа належать до передвиборчої програми Народного фронту. Йому потрібно виконати ще 5 запевнень.
Антикорупційний прокурор продовжує зачитувати обвинувальний акт щодо колишнього головного фіскала країни.
Антикорупційні прокурори назвали дату підготовчого засідання у справі про хабар керівнику аграрного інституту.
Столичний райсуд розгляне бажання представника Борислава Розенблата про повернення сплаченої застави.