Комітет ВР підтримав попередній варіант законопроекту про Антикорупційний суд

Читать на русском
Народні депутати проголосували за узгоджені поправки до законопроекту про Антикорупційний суд, який ще не містить погодженої позиці.

Народні депутати проголосували за узгоджені поправки до законопроекту про Антикорупційний суд, який ще не містить погодженої позиції щодо повноважень громадської ради міжнародних експертів.

Як пише «Слово і Діло», про це заявив голова комітету Верховної ради з питань правової політики Руслан Князевич, передає РБК-Україна.

Погоджувальна рада: чим парламент займеться 22-25 травняКлючовим на цьому пленарному тижні парламенту буде законопроект про створення Антикорупційного суду.

«Я думаю, що всі дуже близько до того компромісного рішення, яке влаштує усі сторони. Голова комітету сьогодні буде особисто проводити перемовини. Як тільки буде прийнято те консенсусне рішення, то ми одразу зберемо комітет. Будемо вирішувати це питання (ради експертів, - ред.). По решті я би просив підтримати узгоджені пропозиції. За - 13, проти - 1, утримались - 2, не голосував 1, рішення прийнято», - сказав голова комітету.

Відповідаючи на запитання РБК-Україна, Князевич заявив, що після консультацій з МВФ та Венеційською комісією комітет може зібратись о 9:00 вівторка.

«Я готовий хоч з самого ранку, якщо буде домовленість, хоч на 9:00. У нас ще в середу буде додатковий комітет за планом. Під час розгляду кодексів, якщо пам’ятаєте, ми 17 раз комітет збирали», - додав він.

Нагадаємо, як повідомлялося, питання громадської ради міжнародних експертів Антикорупційного суду поки не вирішене. Консультації щодо способу надання та зняття права вето щодо недоброчестних кандидатів майбутнього антикорупційного суду триватимуть до ранку вівторка.

Як відомо, ВР має намір розглянути в другому читанні законопроект про створення Антикорупційного суду, а також призначити суддів Конституційного суду.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал