Король цифрових систем: що робитиме Федоров на посаді міністра оборони
Михайло Федоров готує інновації, але йому буде важко діяти без підтримки керівництва держави.
Якщо позафракційний нардеп Надія Савченко не перестане свідомо чи несвідомо підігравати Кремлю, то її діяльність варто обмежити законним шляхом.
Автомобільні колони так званого російського гумконвою перетнули український кордон. Прикордонники зазначили, що вантажівки перевозили переважно дитяче харчування.
Політичний експерт оцінив ситуацію та розповів, чи є зрушення в питанні повернення Криму за три роки після анексії.
Британський уряд на чолі з прем'єр-міністром Терезою Мей висловив побоювання щодо проведення нового референдуму про отримання Шотландією незалежності.
Економіст оцінив ситуацію з продовженням торгової блокади та рішення Кабміну встановити порядок товарообміну з непідконтрольними територіями.
Колишній глава українського уряду Арсеній Яценюк прокоментував чутки про відставку голови НБУ та його можливе призначення на цю посаду.
Командувач ВМС ЗСУ розповів про долю українських військових кораблів, які залишилися в Криму після анексії.
Замість обіцяних 36 амбулаторій сімейної медицини глава Донецької ВЦА Павло Жебрівський зміг відкрити лише 4.
Протягом минулої доби в зоні АТО було зафіксовано 84 обстріли українських позицій з боку терористів, один військовий отримав поранення.
Президент США Дональд Трамп заявив, що не має наміру призначати спецпрокурора для розслідування справи про зв'язки американського лідера з РФ, зокрема можливе втручання Кремля в президентські вибори 2016 року.
Видання The Huffington Post підрахувало, скільки разів збрехав Дональд Трамп за 36 днів перебування на посаді, склавши список з 100 пунктів, які свідчать про його систематичному брехню.
Міноборони Азербайджану звинуватило Вірменію у провокаціях, в результаті яких п'ять азербайджанських військовослужбовців загинули в сутичках на кордоні з невизнаним Нагірно-Карабаським регіоном.
За продовження санкцій проти екс-президента України Віктора Януковича і його соратників висловилися посли країн-членів Європейського Союзу, назвавши можливу дату їх затвердження.
Президент США Дональд Трамп заявив про наміри працювати над зміцненням обороноздатності країни, зокрема про суттєве збільшення військових витрат.
Данія має намір повернути німецьке місто Шлезвіг, північна частина якого, після Першої світової війни, відійшла до Данії, а південна - залишилася в Німеччині.
Глава МЗС Павло Клімкін провів зустріч з керівником Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії Дідьє Буркхальтером, під час якої були озвучені гарантії отримання Україною безвізового режиму.
З 1 березня пропуск осіб та транспортних засобів здійснюватиметься в нових тимчасових рамках, які встановлюються для режиму роботи контрольних пунктів, з 7:00 до 18:30.
Політолог розповів про зміну «нормандського формату» та про те, чи можуть вибори в ключових країнах Європи змінити конфігурацію переговорів.
Глава Міненерго Ігор Насалик заявив про відсутність проблем з поставками вугілля до блокади Донбасу.
Голова правління фонду «Майдан закордонних справ» пояснив, із чим пов'язане засилля планів для України з урегулювання ситуації на Донбасі.
Процедура формування ресурсів за рахунок кредитів Європейського банку реконструкції і розвитку та Європейського інвестиційного банку вже завершена.
Народний депутат не лише не зареєстрував у Раді обіцяний проект закону про пільги учасникам АТО, але й майже не голосував за інші схожі проекти.
Спікер ВРУ Андрій Парубій перебуває з офіційним візитом в Японії. Він відвідав морську базу в Йокоску та обговорив питання військового співробітництва з командувачем Морськими силами самооборони Японії.
Вже третій рік поспіль наприкінці лютого українці згадують подію, яка стала першим етапом гібридної війни Росії проти України. Повернення анексованого Криму – непросте завдання не лише для України, але й для всієї світової спільноти.