«Орєшнік» на стіл: що росія намагається довести Україні та Заходу
Росія запустила «Орєшнік» по Україні з метою шантажа Заходу та досягнення миру на власних умовах.
Міністр інфраструктури Володимир Омелян проїхався в плацкартному вагоні з Києва до Дніпра, щоб оцінити якість послуг української залізниці.
Захисники члена українського парламенту Максима Полякова домагатимуться зміни запобіжного заходу для нардепа.
За словами Уляни Супрун, 7 із 10 пацієнтів платили внески до благодійних фондів, що працюють при українських лікарнях.
За рік, що Уляна Супрун очолює Міністерство охорони здоров’я, для одних вона встигла стати символом боротьби проти системи, для інших – ворогом номер один у системі української медицини. «Слово і Діло» спробувало неупереджено поглянути на її діяльність у річницю призначення.
За кілька днів до позбавлення екс-голови Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі громадянства президент України змінив комісію з питань громадянства.
Канцлер Австрії Крістіан Керн вважає, що Європа ніколи не зможе переварити вступ Туреччини до ЄС хоча б із суто економічних причин.
Сьогодні, 27 липня, виповнюється рік, як Уляна Супрун очолила Міністерство охорони здоров'я. «Слово і Діло» відстежило, наскільки відповідально вона виконувала свої обіцянки.
Ізраїльський парламент ухвалив закон про святкування 9 травня Дня перемоги над нацистською Німеччиною.
Міністерство фінансів США запровадило санкції проти 13 чиновників і колишніх посадовців з Венесуели.
Колишній губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі заявив, що в разі позбавлення українського громадянства залишиться в Києві.
Незважаючи на критику офіційного Берліна і Парижа і в цілому Євросоюзу, президент Литви Даля Грібаускайте підтримала рішення Конгресу США про введення нових санкцій відносно Росії.
Співробітники управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України проводять обшуки в офісі ізраїльської компанії Benish GPS.
Директор військових програм Центру Разумкова назвав головну умову для відновлення економічного співробітництва з ОРДЛО.
Колишній мер столиці має грузинське громадянство, тому передача у треті країни недопустима.
Рішення про позбавлення громадянства Міхеіла Саакашвілі ще не затверджене президентом, кажуть у ДМС.
Міністр молоді та спорту Ігор Жданов прокоментував ситуацію з імовірною поїздкою збірної України на Чемпіонат світу з футболу в Росію.
Київрада виграла в обласного територіального відділення Антимонопольного комітету суд про заборону продажу алкоголю вночі.
Політолог оцінив звинувачення Дональда Трампа на адресу України щодо втручання в передвиборчу кампанію США.
В Одесі працівники Нацполіції затримали колишнього першого заступника очільника ГУ ДСНС України в Одеській області Руслана Великого.
Посли країн-членів ЄС схвалили розширення санкцій проти Росії в зв'язку зі скандалом із турбінами Siemens.
Антикорупційним органам вдалося домогтися арешту 200 тисяч доларів, які були передані у вигляді хабара охоронцю Борислава Розенблата.
Українцеві Олексію Чирнію, засудженому в Росії до 7 років в'язниці, РФ примусово надала російське громадянство.
Політичний експерт розповів, чи можливо реалізувати конституційну норму про відставку президента України.
Олексія Стогнія підконтрольний Кремлю кримський суд засудив до трьох з половиною років позбавлення волі.
Співробітники Антикорупційного бюро нарешті повідомили екс-співробітника Генпрокуратури Дмитра Суса, який вчора був затриманий.
Заступник директора одного з департаментів Держгеокадастру отримав від мами щедрий подарунок вартістю понад мільйон гривень.
Російську журналістку Марію Князєву, яка під псевдонімом Саушкіна працювала на телеканали «Россия-1» та «Россия-24», СБУ примусово повернула до РФ.