Блінов Андрій сторінка 6

Чого насправді хоче МВФ від України та чому відчуває себе обманутим?

В Україні перебуває технічна місія МВФ. Чого насправді хочуть кредитори та чим незадоволені, міркували експерти.

Яка ситуація з виплатою боргів та чому краще готуватися до найгіршого?

Зовнішній борг України становить 83 відсотки ВВП України. При цьому близько 43 мільярдів гривень країна має виплатити МВФ. Борговий стан України оцінили експерти.

Виплата пенсій на Донбасі: в чому проблема та який вибір доведеться зробити надалі

Посол США в Україні назвала відновлення соціальних виплат жителям непідконтрольних територій одним із важливих аспектів реінтеграції Донбасу.

Ультиматум МВФ: чи зважиться влада виконати вимогу кредиторів щодо підвищення тарифів

Міжнародний валютний фонд наполягає на підвищенні ціни на газ в Україні, уряд – відмовляється. Чи є компроміс, розбирались експерти.

Попит на біткойн: яка потенційна межа курсу та в чому особливості ринку

Криптовалюта в неділю відновила історичний рекорд, досягнувши позначки в 9 тисяч доларів за 1 біткойн. Про курс і специфіку валюти розповіли експерти.

Відмова МВФ у новому транші: чим це загрожує та в чому найбільша проблема України

Україна ризикує залишитися без фінансової підтримки МВФ. Якими можуть бути наслідки для української економіки, розповіли експерти.

Україна без грошей МВФ: що стало ключовою проблемою у співпраці між кредиторами та владою

Ще донедавна в Мінфіні заявляли, що очікують отримати два транші від МВФ до кінця року, а наразі в ЗМІ вже з’явилась інформація про те, що кредитори не готові далі допомагати Україні. Що стало каменем спотикання, розбирались експерти.

Підвищення пенсій: за рахунок чого та як проведуть осучаснення

Від сьогодні пенсійні зміни офіційно набули чинності й пенсіонери почнуть отримувати вже перераховані виплати. Де взяли кошти та чи вистачить їх, розбиралися експерти.

Падіння гривні та подорожчання євро: якими будуть тенденції осені

У Нацбанку заявили, що немає жодних передумов для валютних коливань і гривня стабілізується. Тим часом до головного кошторису країни заклали курс 29,3 гривні за долар. Яким буде курс, розповіли експерти.

Підвищення зарплат і пенсій: як зростуть виплати та з чим пов'язана соціальна активність влади

Не минуло й тижня роботи парламенту, а депутати вже ініціюють підвищення соціальних виплат. Зокрема, зарплат та пенсій. Із чим це пов’язано та наскільки реально, з’ясовували експерти.