Блінов Андрій

Що чекає на курс долара восени та як вплине фактор виборів

В українських обмінниках долар поступово дорожчає, а гривня девальвує. Про те, що чекає нацвалюту ближче до осені та чи вплине політичний фактор на ситуацію, говорили з експертами.

Зростання зарплат та інфляції: до чого готуватись українцям

У МЕРТ прогнозують, що протягом 2019-2021 років зростання зарплат з урахуванням інфляції складе 6,4 відсотка. Про зарплати та інфляцію розповіли експерти.

НБУ по-новому рахуватиме курс гривні до долара. Що змінилося?

З 1 серпня 2018 року Нацбанк кардинально змінює методику розрахунку офіційного курсу гривні до долара. Більше знають експерти.

Чому в обмінниках дорожчає долар?

В НБУ говорять, що до знецінення гривні в липні призвело насамперед посилення попиту на іноземну валюту на безготівковому ринку. Оцінили ситуацію експерти.

Пік виплат та політична турбулентність: чого чекати в 2019 році

Керівництво НБУ заявляє, що Україна зможе платити за боргами до кінця 2020 року. Пік виплат припадає на 2019 рік. Водночас наступний рік для країни буде виборчим. Чого чекати, оцінили експерти.

Яка ситуація з виплатою боргів та чи чекати траншу від МВФ?

Керівництво НБУ впевнене, що Україна зможе платити за боргами до кінця 2020 року. Більше про боргові зобов'язання знають експерти.

Підвищення «мінімалки» не буде. Чи вигадають щось до виборів?

Очільник Мінфіну заявив, що для підвищення мінімалки немає передумов. Проте напередодні президент заговорив про зростання зарплати до 4200 гривень у другій половині 2018 року. Хто з політиків має рацію, розбирались експерти.

Чому владі доведеться підвищити мінімалку та в чому суть диверсифікації зарплат?

У другому кварталі цього року відповідно до планів президента, українців очікує підвищення мінімалки. Про те, чому владі доведеться йти на такі заходи, міркували експерти.

4200 гривень – не межа: чи чекати українцям підвищення мінімалки?

Президент Петро Порошенко заявляє, що зростання мінімальної зарплати до 4200 гривень у другому кварталі цього року не є межею. Про перспективи збільшення зарплати розповіли експерти.

IKEA в Україні: чи зміниться вітчизняний ринок із приходом шведського бренда?

Відомі шведські бренди IKEA і H&M уже цього року вийдуть на ринок України. Як це позначиться на вітчизняному виробнику, міркували експерти.