Блінов Андрій

Транш МВФ: чи допоможуть кредитори та що робитиме Мінфін

Президент України Петро Порошенко прогнозує надання Україні макрофінансової допомоги від Євросоюзу протягом найближчих тижнів. Про запозичення поговорили з експертами.

Чи запровадять податок на виведений капітал із нового року?

Президент наполягає на запровадженні податку на виведений капітал. У Мінфіні прогнозують негативні наслідки. Про ситуацію поговорили з експертами.

Яким буде курс до кінця року та від чого залежить падіння гривні?

У Нацбанку говорять, що курс валют стабілізувався, а МВФ прогнозує девальвацію гривні. Більше про валютні коливання знають експерти.

Курс валют: коли буде пік девальвації та чого чекати в 2019

НБУ з початку третього кварталу в ході інтервенцій для підтримки курсу гривні продав на міжбанківському валютному ринку на 700 млн доларів більше, ніж купив.

Збільшення соцвиплат: що буде з зарплатами та пенсіями в 2019 році

Прем'єр пообіцяв, що в 2019 році мінімальна заробітна плата зросте до 4170 гривень, а в Мінсоцполітики говорять про підвищення пенсій. Більше про соцвиплати, знають експерти.

Що чекає на курс долара восени та як вплине фактор виборів

В українських обмінниках долар поступово дорожчає, а гривня девальвує. Про те, що чекає нацвалюту ближче до осені та чи вплине політичний фактор на ситуацію, говорили з експертами.

Зростання зарплат та інфляції: до чого готуватись українцям

У МЕРТ прогнозують, що протягом 2019-2021 років зростання зарплат з урахуванням інфляції складе 6,4 відсотка. Про зарплати та інфляцію розповіли експерти.

НБУ по-новому рахуватиме курс гривні до долара. Що змінилося?

З 1 серпня 2018 року Нацбанк кардинально змінює методику розрахунку офіційного курсу гривні до долара. Більше знають експерти.

Чому в обмінниках дорожчає долар?

В НБУ говорять, що до знецінення гривні в липні призвело насамперед посилення попиту на іноземну валюту на безготівковому ринку. Оцінили ситуацію експерти.

Пік виплат та політична турбулентність: чого чекати в 2019 році

Керівництво НБУ заявляє, що Україна зможе платити за боргами до кінця 2020 року. Пік виплат припадає на 2019 рік. Водночас наступний рік для країни буде виборчим. Чого чекати, оцінили експерти.