Блінов Андрій

Друк купюри в 1000 гривень: навіщо це потрібно та чому не наважується НБУ?

Україна отримає нові монети номіналом в 1 й 2 гривні в 2018 році, 5 і 10 гривень з'являться в обігу в 2019-2020 роках. Про те, яку банкноту НБУ не наважується пустити в обіг, розповіли експерти.

Чому НБУ вводить в обіг монети номіналом 1 та 2 гривні?

З 27 квітня Національний банк вводить в обіг нові монети номіналом 1 і 2 гривні. Навіщо це потрібно, розповіли експерти.

Загроза дефолту: чи є ризики та чи можливо уникнути кризи в 2018 році?

У НБУ впевнені, що Україні не загрожує дефолт до 2020 року. При цьому нещодавно в Нацбанку говорили, що якщо Україна не отримає траншу від МВФ до літа, то не отримає грошей узагалі. Оцінили ситуацію експерти.

Пенсії ОРДЛО: проблема виплат і посередництво Червоного Хреста

Павло Жебрівський заявив, що Україна готова платити пенсії на окупованому Донбасі через Червоний Хрест. Проблему соцвилат на окупованих територіях оцінили експерти.

Які ринки в Україні монополізовані та чому ситуація з пальним найбільш критична?

Антимонопольний комітет України не зміг довести в суді картельну змову супермаркетів. Детальніше про монополізацію ринків розповіли експерти.

Чому зростають споживчі ціни та як вплинув фактор підвищення зарплат?

АМКУ пояснив, що подорожчання продуктів спричинила інфляція на рівні 13,7 відсотка, якої не очікували в НБУ, збільшення виробничих витрат та підвищення соціальних стандартів. Про фактори подорожчання розповіли експерти.

Чого насправді хоче МВФ від України та чому відчуває себе обманутим?

В Україні перебуває технічна місія МВФ. Чого насправді хочуть кредитори та чим незадоволені, міркували експерти.

Яка ситуація з виплатою боргів та чому краще готуватися до найгіршого?

Зовнішній борг України становить 83 відсотки ВВП України. При цьому близько 43 мільярдів гривень країна має виплатити МВФ. Борговий стан України оцінили експерти.

Виплата пенсій на Донбасі: в чому проблема та який вибір доведеться зробити надалі

Посол США в Україні назвала відновлення соціальних виплат жителям непідконтрольних територій одним із важливих аспектів реінтеграції Донбасу.

Ультиматум МВФ: чи зважиться влада виконати вимогу кредиторів щодо підвищення тарифів

Міжнародний валютний фонд наполягає на підвищенні ціни на газ в Україні, уряд – відмовляється. Чи є компроміс, розбирались експерти.