Жданов Олег
Переговори про урегулювання ситуації на сході України повинні проходити за умов визнання Росії стороною конфлікту.
Україна йде на поступки Росії в гуманітарних питаннях й не має своєї стратегії щодо обміну полоненими.
Чи можуть запровадити найжорсткіший карантин на період великодніх вихідних, Слово і діло дізналося в експертів.
Призначення Андрій Тарана на посаду міністра оборони України підтримали 285 нардепів, 58 виступили «проти», 23 - утрималися, 20 - не голосували.
Прессекретар російського президента Дмитро Пєсков стверджує, що в Кремлі не знають причин ескалації ситуації на Донбасі, що почалася 18 лютого.
18 лютого бойовики атакували позиції підрозділів Об'єднаних сил неподалік місця розведення сил у Золотому Луганської області.
У Верховній раді зареєстровано проєкт закону про військово-консалтингову діяльність, який передбачає створення приватних армій.
Київ наполягає на зміні Мінська в питанні черговості виконання пунктів документа, щоб питання передачі контролю над кордоном виконувалося перед проведенням виборів в ОРДЛО, повідомив представник України в політичній підгрупі в ТКГ Олексій Резніков.
У Верховній раді зареєстровано проєкт закону Про військово-консалтингову діяльність, який передбачає створення приватних армій для надання послуг за кордоном.
Президент України Володимир Зеленський неодноразово підкреслював, що його завданням як президента України є завершення війни, повернення окупованих територій і встановлення миру.
-
-
Кредит довіри вичерпується швидко: які виклики чекають на Михайла Драпатого
Денис Поповичвійськовий оглядач
-
Підвішений фінал. Колонка Леоніда Швеця
Леонід Швецьполітичний оглядач
-
Висока ціна помилки: чим небезпечний конфлікт між Федоровим і Сирським
Денис Поповичвійськовий оглядач
-
Час для уряду: між річним імунітетом і постійною ротацією
Олександр Радчукполітичний оглядач
-
Тріщина в оборонній вертикалі: чим загрожує протистояння Сирського та Федорова
Денис Поповичвійськовий оглядач
-
Заявою про розміщення ядерної зброї в Білорусі путін міг «кинути» Китай – експерт
Євген Дикийексперт Міжнародного інституту демократій
-
Ядерна зброя рф у Білорусі для України нічого не змінює – експерт
Денис Поповичвійськовий оглядач
-
Ордер на арешт путіна стане подарунком для російської пропаганди – юрист
Геннадій Дубовкандидат юридичних наук
-
Резолюція ПАРЄ про терористичний режим рф та трибунал: чому цей крок лише рекомендаційний
-
Атака рф по енергоструктурі України: чому Україні потрібна децентралізація теплопостачання
Сергій Дяченкоенергетичний експерт
-
Членство в НАТО: анексовані території не завадять Україні вступити до Альянсу
-
Захист Павлограду: скільки коштів місто витрачає на безпеку та на інші сфери
-
НАТО готується до війни: хто з країн Альянсу збільшив армії та повернув призов після 2022 року
-
Марін Ле Пен повертається до великої політики: шлях кандидатки у президенти Франції
-
Які країни Африки підтримують росію, а які засуджують агресію проти України
-
Російська «Бандероль»: що відомо про нову ворожу ракету з реактивним двигуном
-
Фігуранти справ із багатомільйонними збитками: кого екстрадували за час великої війни
-
Марченко Сергій Михайлович
-
Потураєв Микита Русланович
-
Калмикова Наталія Фернандівна
-
Буданов Кирило Олексійович
-
Южаніна Ніна Петрівна
-
Микита Віктор Федорович
-
Зеленський пообіцяв, що у 2027 році дальність українських дронів сягатиме від 5 до 10 тисяч кілометрів
-
Зеленський пообіцяв суттєво збільшити кількість дозволів для польської сторони на проведення пошукових та ексгумаційних робіт
-
Зеленський гарантував перезавантаження кадрового складу ЗСУ
-
Піпа пообіцяла повернути форму тестування «один предмет — один день» після закінчення воєнного стану
Піпа пообіцяла повернути форму тестування «один предмет — один день» після закінчення воєнного стану -
Улютін пообіцяв винести законопроєкт пенсійної реформи на широке громадське обговорення
-
Костенко пообіцяв виступити проти змін до закону про нацбезпеку, які дозволять військовому очолити Міноборони
-
Радіна пообіцяла подати поправки щодо посилення реформи сфери правосуддя до другого читання стратегії
-
Кунаєв пообіцяв, що народні депутати продовжать створювати закони для підвищення стійкості та енергонезалежності громад
-
Микиша пообіцяв не голосувати за новий уряд 2026 року, а також окремо за призначення міністра оборони та міністра закордонних справ
-
Корецький пообіцяв, що держава продовжить підтримувати ветеранів