Бої на сході та на півдні: чого чекати на фронті у наступні тижні
Російська цьогоріч армія ставитиме собі за мету захоплення Донеччини та наступ в бік Запоріжжя.
Григорій Немиря майже за п'ять років у Верховній Раді виконав 13 обіцянок, 11 – провалив, ще 16 – досі в процесі.
Слово і Діло розбиралося, що нам відомо про можливих майбутніх перших леді – Марину Порошенко та Олену Зеленську.
Аналіз медіа-стратегії шістьох кандидатів у президенти за підсумками першого туру виборів. Хто платив, а хто піарився безкоштовно?
Як відзначили в прес-службі, цей відсоток планується поступово збільшувати, щоб до 2030 року всі 100% машино-місць на стоянках в Україні вже були оснащені електрозарядками.
Володимир Зеленський і Петро Порошенко можуть провести дебати на стадіоні Олімпійський. У нашій добірці реакція соцмереж на можливу подію.
Що поєднує президентів Сирії Башара Асада та США Дональда Трампа, а також неодноразового прем’єра Італії Сільвіо Берлусконі? Всі вони не мали політичного досвіду до того, як прийшли до влади.
Політичний оглядач Леонід Швець підбив підсумки першого туру президентських виборів в Україні.
Слово і Діло розбиралось, які обіцянки щодо розвитку економіки та соцполітики дали в своїх програмах Зеленський і Порошенко.
В нашому тесті зібрані обіцянки з програм кандидатів у президенти України, які вийшли до другого туру виборів-2019.
Ігор Мосійчук обіцяє піти на фронт, якщо оголосять війну, й скласти мандат, якщо закриють канал 112 Україна.
Майже всі проблеми президентів України полягали в перевищенні своїх повноважень. Але в цьому винні й самі українці, адже зневага до закону – наша національна риса.
Петренко не вказав у декларації за 2018 рік вартість травневого відпочинку в Туреччині, Омелян передумав вносити до декларації витрати на проживання в США.
У березні в зоні ООС загинули 8 українських воїнів, 38 – отримали поранення в результаті обстрілу наших позицій ворогом.
З міністрів найбільше за всіх у лютому заробив Степан Полторак, а із заступників – Ольга Крентовська (Мінсоцполітики).
Міністр інфраструктури Володимир Омелян дав у березні найбільше обіцянок серед політиків – 16 нових зобов'язань.
Нардеп (і екс-кандидат у президенти) Євгеній Мураєв обіцяє в наступному скликанні відмовитися від компенсації за житло.
У Верховній раді в березні зареєстрували 99 проектів законів. З них жодного – від президента, 15 від Кабміну й 84 підготували нардепи.
Петро Порошенко задекларував за 2018 рік 1,5 млрд грн дивідендів та 21,1 млн грн доходу від відсотків.
В Україні у вівторок, 2 квітня, без опадів, в більшості регіонів очікується тепла весняна погода - буде сонячно, температура повітря підніметься до +14 градусів вдень.
За Зеленського найбільше голосів віддали мешканці дніпропетровської області, Порошенка підтримали на заході України, а на сході голосували за Бойка.
Логвинський обіцяв голосувати за впровадження візового режиму з РФ, збудувати Стіну на українсько-російському кордоні й домогтися засудження всіх причетних до окупації Криму.
Андрій Немировський став народним депутатом у травні 2015 року. Відтоді він виконав 11 обіцянок.
Явка на президентські вибори в Україні склала 62,78 відсотка. До другого туру виходять Володимир Зеленський і Петро Порошенко.
Результати президентських виборів в Україні – за попередніми даними ЦВК, до другого туру проходять Зеленський і Порошенко.
Україна в ніч на неділю, 31 березня, перейшла на літній час шляхом переведення стрілок годинника на одну годину вперед о 3 годині ночі.
Служба безпеки України з суботи, 30 березня, перейшла на посилений режим несення служби у зв'язку із проведенням президентських виборів, які відбудуться в неділю, 31 березня 2019 року.
Недава виконав третину обіцянок. Він має намір боротися за ухвалення законопроекту про скорочення обсягів використання пластикових пакетів і зменшення відходів із пластика.
31 березня в Україні відбудуться президентські вибори. Хто переможе – ті, хто наївно вірить у старих політиків, чи ті, хто повірить у недосвідченого?
В Україні стало легше вести бізнес та їздити за кордон, але рівень корупції залишився на високому рівні. Трохи зріс рівень демократії в країні, натомість стало менше щасливих людей.
Слово і Діло відстежило, наскільки результати попередніх президентських виборів в Україні збігалися з екзит-полами та соцопитуваннями.