Бази вже готові: яку загрозу росія підготувала для Європи
НАТО не встигає підготувати інфраструктуру для відбиття дронових атак з боку російської федерації.
Устаткування потрібно буде встановити протягом року або двох залежн від комунальної послуги та типу будинку.
Один із районних судів міста Києва вирішив перенести чергове засідання у справі екс-прокурора АТО Костянтина Кулика.
З 10 серпня обороту готівки на парковках міста Києва не буде. Це нововведення буде діяти до тих пір, поки не буде проголосовано за закон про парковках.
У прес-центрі штабу Антитерористичної операції розповіли про ситуацію поблизу лінії розмежування за перше серпня.
«Слово і Діло» довідалося в керівництва Нацполіції про кількість електронних браслетів в Україні, а також про те, в якому вони стані.
На всій території України синоптики обіцяють нереально спекотну погоду. В Києві хмарно з проясненнями, вдень очікується 32-34 градуси тепла.
Політолог пояснив, чому підозрюваний нардеп Максим Поляков заявляє про компромат на очільника НАБУ, й оцінив ситуацію з носінням електронного браслета.
Столичний мер Віталій Кличко вважає, що рік-півтора вистачить для того, щоб закінчити ремонт Шулявського моста і побудувати розв'язку.
Міністр оборони Польщі Ентоні Мацеревич звинуватив Радянський Союз у змові з гітлерівською Німеччиною в 1944 році.
Організатори конкурсу Євробачення розіслали додаткові правила участі країнам-учасницям із трьома нововведеннями.
На українському ринку за перші сім місяців 2017 року зареєстровано близько 42,6 тис. нових легкових автомобілів.
Китай розпочав будівництво залізничного тунелю під Великою китайською стіною. Його довжина становитиме понад 12 кілометрів.
Під час вибуху в мечеті в афганському Гераті вбито не менше 20 людей, 30 осіб отримали травми.
Службовці Банку Англії вперше за останні понад 50 років почали триденний страйк, вимагаючи підвищення зарплати.
На острові Мадагаскар великий автобус з молодими паломниками від однієї з християнських організацій впав у яр і загорівся.
Вранці, 1 серпня, сепаратисти обстріляли околиці селища Водяне із заборонених реактивних систем залпового вогню і зімітували обстріл Старомихайлівки з боку ВСУ.
Верховний суд Венесуели заявив, що лідери опозиції Леопольдо Лопес і Антоніо Ледесма не дотримувалися умови перебування під домашнім арештом, у зв'язку з чим були повторно направлені до в'язниці.
На Донбасі прифронтовим селищам Жованка, Бахмутка та Піски повернули електропостачання, яке було відсутнє майже рік.
Американський сенатор Ліндсі Грем заявив, що президент США Дональд Трамп готовий до військового вирішення проблем ядерних і ракетних програм КНДР.
Протягом півтора року в «ДНР» засуджено 8 осіб, включаючи громадян України, Росії та Узбекистану.
Справа про сплату податків з 1998 по 2016 рік активно проштовхується, а рішення суду про його перевірці Державної фіскальною службою незаконне - заявив Данилюк.
Оргкомітет фестивалю квір-культур «Одеса Прайд-2017» подав заявку на проведення ЛГБТ-параду 13 серпня в Одесі.
Суд обрав запобіжний захід підозрюваним у масштабній схемі з видачі землі у вигляді домашнього арешту. Слідство триває.
Експерт із питань енергетики оцінив діяльність Міненерговугілля під керівництвом Ігоря Насалика.
Згідно з угодою, Болгарія й Македонія не мають територіальних претензій одна до одної, дотримуються права меншин і обіцяють не втручатися у внутрішні справи одна одної.
На території авіаційного заводу імені Антонова в Києві пройшло перше спільне тренування силових структур перед військовим парадом до Дня Незалежності України.
На Волині Служба безпеки України спільно з прокуратурою викрила групу, що займалася незаконним скуповуванням та обробкою бурштину з подальшою його контрабандою до країн ЄС.
Держпродпотребслужба за останні дні отримала позитивний результат дослідження на африканську чуму свиней у Вінницькій області.
Міжнародний аеропорт «Бориспіль» надавав авіакомпанії МАУ необґрунтовані знижки на портові збори, вважають у Антимонопольному комітеті України.