Посилка від Ина: чим небезпечні північнокорейські ракети KN-30
Боротися з північнокорейською балістикою, яку застосовує росія, Україні доведеться власними силами.
На українських АЗС ціни на бензин знову зросли. З чим це пов'язано, чи є дефіцит палива та які подальші прогнози, розповіли експерти.
Контактна група з урегулюванню ситуації на Донбасі обговорила блок безпекових питань, заручників та засудила заяву ватажка ОРДЛО Ігоря Плотницького.
Російсько-окупаційні війська на різних ділянках фронту продовжують порушувати перемир'я. З початку доби ворог 8 разів відкривав вогонь по підрозділах українського війська.
Посли держав «великої сімки» закликали українських депутатів прийняти виборчу реформу до наступних виборів.
Народний депутат України Антон Геращенко подав у відставку з посади радника міністра внутрішніх справ. Разом з тим не ясно, чи залишається Антон Геращенко членом колегії МВС.
Аналітики «Слова і Діла» розібралися, як виконують свої обіцянки щодо національної оборони мажоритарники Чернівецької області.
У четвер, 16 листопада, Московським мостом буде частково обмежений рух транспорту. Це пов'язано з ремонтом деформаційного шва на мосту.
У НАЗК вважають, що працюють надзвичайно ефективно, а хмари над відомством зібралися саме через це.
У Рівному замінували залізничний вокзал та центральний автовокзал міста. Повідомлення надійшли до поліції майже одночасно. Пасажирів евакуювали.
В Одеській області розпочалося впровадження системи примусового зменшення швидкості Traffic calming measures.
Аналітики «Слова і Діла» підготували традиційний огляд обіцянок уряду: з 1 до 14 листопада.
Спочатку всі в уряді майже одноголосно наполягали на скасуванні держрегулювання цін на продукти, а зараз в НБУ закликали встановити державний контроль. Із чим це пов’язано та якими будуть наслідки, міркували експерти.
Народний депутат Федір Негой досі не виконав жодної обіцянки, в тому числі з тих, які давав перед виборами.
Ганна Соломатіна більше не очолює департамент фінансового контролю і моніторингу способу життя НАЗК, а її заяви розгляне суд.
Суд заарештував працівника МВС через смертельну ДТП на Стеценка. Внести заставу чиновнику не дозволили. Відкрите кримінальне провадження про порушення правил безпеки дорожнього руху.
Аналітики «Слова і Діла» розібралися, в яку суму обходиться працевлаштованим українцям утримання уряду.
Заступниця головного редактора в Національній радіокомпанії України Світлана Мялик заявляє про те, що СБУ та прокуратура прийшли до неї з обшуком.
Кабмін збільшив одноразову матеріальну допомогу з 500 до 750 прожиткових мінімумів сім'ям загиблих військовослужбовців.
Верховна Рада підтримає законопроект, що посилює відповідальність водіїв за порушення правил дорожнього руху й надає поліції додаткові можливості для гарантуваня безпеки на дорогах.
Після ситуації із закриттям детектива НАБУ вдома в голови НАЗК на адресу Наталії Корчак лунають нові звинувачення у фальсифікації декларацій. Чи будуть наслідки та наскільки ймовірною є її відставка, розповіли експерти.
На честь пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні відбудеться молодіжна хода, покладання квітів і запалення свічок на Алеї Героїв Небесної Сотні.
У Чернівцях правоохоронці задокументували факт вимагання та отримання депутатом міської ради 1200 доларів неправомірної вигоди.
Традиційні флеш-коментарі від Смілої, яка цього разу поцікавилася виконанням обіцянок Антона Кіссе, Рефата Чубарова, Мустафи Найєма.
Згідно із затвердженим графіком, ремонтні роботи були розпочаті 22 жовтня 2017 року, а 11 листопада завершені всі пускові роботи технологічного обладнання.
В Україні сьогодні налічується майже 1,522 млн переселенців із окупованих районів Донбасу та Криму, спостерігається динаміка до зменшення.
Журналіст Денис Попович міркує про наслідки можливого розриву дипломатичних відносин із Росією.
За словами голови МВС Арсена Аваков, стратегія була підготовлена за участю експертів консультативної місії ЄС.
Губернатор Донецької області Жебрівський показав наслідки обстрілу «Градом» бойовиків Бахмутки.
Згідно з інформацією кореспондента, відповідне фото було зроблене об 11:40 у середу, 15 листопада.