Вбити лучника: чому Україні важливо мати доступ до Starlink над росією
Технологія Starlink дозволить полювати за російською балістикою, якою ворог активно обстрілює територію України.
Порошенко обіцяв у 2017 році завершити для військових-контрактників будівництво гуртожитків, які відповідають стандартам НАТО.
Національне агентство з попередження корупції викликало для пояснень голову Державного агентства з питань кіно Філіпа Іллєнка.
ДТЕК планує побудувати ділянку автомобільної дороги з використанням золошлаків - відходів вугільних теплоелектростанцій (ТЕС) у Львівській області до кінця 2018 року.
Європейські дипломати вважають, що українці не здатні обрати нормальну владу через власну совковість.
Істотне ускладнення погодних умов очікується протягом 21-23 січня в південних і східних областях України.
Аналітики Слова і Діла з'ясували, які автомобільні траси вважаються найнебезпечнішими в Україні.
В Одесі 19 січня сталася перестрілка під час затримання зловмисника, в ході якої троє поліцейських отримали поранення, а нападник був ліквідований.
Мобільний оператор Vodafone звершив роботи з відновлення мобільного зв'язку на території ОРЛО.
Операція тривала кілька хвилин. Всі члени організованої злочинної групи, в тому числі замовник, були затримані на місці злочину, а заручник - врятований.
У столиці України станом на 19 січня зареєстровано 109 хворих на кір, із них 81 дитина. Про це повідомила директор Департаменту охорони здоров'я.
Сьогодні українці святкують Водохреща. Слово і Діло подивилося, хто з наших політиків набрався сміливості й занурився в ополонку.
СММ ОБСЄ заявила про різке збільшення кількості випадків порушення режиму тиші на Донбасі, яке зросло на 70%.
У попередні два роки Збройні сили мали серйозні проблеми з виконанням державного оборонного замовлення.
За словами адвоката, дочці убитої погрожували в соцмережі Facebook, особа того, хто погрожував, не встановлена.
У Черкасах повторно знеструмлена насосна станція Черкасиводоканалу, на час відновлювальних робіт жителям міста підвозять воду.
Відзначається, що через негоду були затримані 4 пасажирські потяги. У середньому час затримки склав 30 хвилин.
Міністерство охорони здоров'я України закликає до вакцинації дітей від дифтерії та ревакцинації дорослих.
Україна визнана частково вільною країною за версією міжнародної організації Freedom House. Експерт Валентин Гладких прокоментував цей факт.
Детективи Антикорупційного бюро після арешту майна керівника однієї з науково-дослідних установ взялися заарештовувати майно його дружини.
Парламент Туреччини вшосте після спроби путчу ухвалив постанову про продовження дії режиму надзвичайного стану ще на три місяці. МЗС нагадує рекомендації українцям.
Віталій Кличко разом зі своїми заступниками, головами районів столиці й депутатами Верховної Ради та Київради скупалися в ополонці.
«Укрзалізниця» відновила в п'ятницю, 19 січня, послугу повернення електронних квитків через інтернет.
Передбачалося, що вже в 2017 році до садка підуть 200 малюків. Однак дата його відкриття після реконструкції перенесена на 2018 рік.
В Україні із початку спалаху захворюваності на кір вже померли вісім людей, серед них діти.
Українські рятувальники минулої доби відбуксирували 505 автотранспортних засобів і надали допомогу 1039 громадянам.