Висока ціна помилки: чим небезпечний конфлікт між Федоровим і Сирським
Чи задовольнить Володимир Зеленський вимоги протестувальників, які виступають за повернення Федорова та відставку Сирського.
Суд загальної юрисдикції Європейського Союзу підтвердив юридичну необгрунтованість санкцій Євросоюзу щодо колишнього заступника глави Адміністрації Президента України Андрія Портнова.
Депутатів, що не виправдали сподіваннь виборців, можна буде відкликати вже за рік набуття ними повноважень.
Міністр юстиції України Павло Петренко заявив, що Венеціанська комісія дозволила Україні провести повне оновлення судової системи.
Спеціаліст поділився міркуваннями відносно того, щоВенеціанська комісія схвалила радикальну судову реформу.
У разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, строковиків і мобілізованих візьмуть на військову службу за контрактом.
Голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський доручив працівникам Державної прикордонної служби збільшити пропускну спроможність на блокпостах на кордоні із самопроголошеною «ДНР».
Замість відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків в структурі Національної поліції буде створений абсолютно новий Департамент протидії наркозлочинності.
Печерський районний суд Києва зняв арешт з активів хімічного заводу українського олігарха Дмитра Фірташа «Рівнеазот».
Реформувати експертну службу МВС будуть шляхом утворення структурно відокремленої служби, яка буде підпорядковуватися Міністерству внутрішніх справ України, а не органу досудового слідства.
Президент України Петро Порошенко не схвалює пропозиції Кабінету міністрів України щодо змін до підготованого Конституційною комісією проекту судової реформи.
Комісія з обрання антикорупційного прокурора має визначитися з тим, хто обійме цю посаду, вже за 3-4 тижні.
Міністр юстиції України Павло Петренко повідомив, що сьогодні на засіданні уряду були ухвалені основні принципи реформування судової системи.
Щоб уникнути подальших спроб замінувати опори ліній електропередач, що постачають електроенергію з материкової частини України в Крим, в район адміністративного кордону з півостровом спрямовані мобільні патрульні групи міліції.
Британська консалтингова компанія Adam Smith запропонувала Державній фіскальній службі план реформування української митниці.
Із появою кіберполіцейських, користуючись інтернетом і його можливостями, українці зможуть отримувати міліцейську допомогу в режимі реального часу.
Генеральна прокуратура вилучила кілька епізодів щодо підозри в насильницьких діях зі звинувачень народного депутата Ігоря Мосійчука.
Попри те, що Україна стала лише непостійним членом Ради Безпеки ООН і не має права вето, українська делегація використає свої повноваження для того, щоб не дати затінити тему Криму і Донбасу.
Замість того, щоб «мотати термін» в українській в'язниці, екс-командувач військово-морських сил України Денис Березовський продовжує служити Російській Федерації.