Британські спеціалісти взялися за реформування української митниці

Британська консалтингова компанія Adam Smith запропонувала Державній фіскальній службі план реформування української митниці.

Британська консалтингова компанія Adam Smith запропонувала Державній фіскальній службі план реформування української митниці.

Про це повідомив голова ДФС Роман Насіров, передає «Слово і Діло» з посиланням на «ЛігаБізнесІнформ».

«Щойно провів зустріч із консалтинговою компанією Adam Smith. Сьогодні компанія представила свою концепцію участі в реформуванні митного напряму», – зазначив Насіров.

Роман НасіровГолова Державної фіскальної служби України
Насіров обіцяє, що американські митники працюватимуть на Київській та Одеській митницях для обміну досвідомСказано 16 липня 2015 р.Статус обіцянки: Виконано

Нагадаємо, раніше голова ДФС пообіцяв, що на Київській та Одеській митницях працюватимуть американські митники для обміну досвідом з українськими колегами.

Додамо також, що нещодавно у Державній фіскальній службі спалахнув скандал навколо звільнення голови митного напряму служби Костянтина Лікарчука. Сам екс-заступник Насірова з цим звільненням категорично не погоджується і звинувачує голову ДФС в узурпації влади й порушеннях закону.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...