Війна України з КНДР на території росії: чому саме зараз
Участь армії КНДР у російсько-українській війні обговорюється останні кілька тижнів. З точки зору Москви формальний привід для такої участі існує – присутність ЗСУ у Курській області.
Президент Порошенко подякував Ложкіну за два роки роботи в найскладніші часи в історії України.
Ватажки проросійських сепаратистів не можуть бути оголошені в міжнародний розшук через позицію Інтерполу.
Міністр оборони Степан Полторак заявив про те, що рішення про чергову хвилю мобілізації в Україні ще не ухвалено.
Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олександр Турчинов назвав Будапештський меморандум папірцем, оскільки ніхто не збирався виконувати угоду.
У місті Берислав Херсонської області 27 серпня відбулася установча конференція зі створення Федерації футболу Криму.
Політолог поділився міркуваннями щодо відставки Бориса Ложкіна та того, хто може стати новим главою АП.
ДП «Київський бронетанковий завод» (КБТЗ) до кінця 2016 року забезпечить виробництво і поставку Збройним силам України 40 одиниць нових БТР-3 в рамках держоборонзамовлення, п'ять машин вже передано.
Інформоване джерело повідомило журналістам про можливе призначення на посаду глави Адміністрації Президента України нинішнього глави Харківської ОДА.
Політолог проаналізував інформацію про можливу відставку Бориса Ложкіна та пояснив, із чим пов'язані кадрові зміни.
Міністерство енергетики та вугільної промисловості здійснює перехід державних теплоелектростанцій з вугілля марки А (антрацит) на марку Г (газове) в рамках зниження залежності від поставок із непідконтрольних територій Донбасу.
В результаті вибуху в місті Аден на півдні Ємену загинуло 45 осіб. Терорист-смертник направив свій начинений вибухівкою автомобіль у будівлю.
Вартість підготовки школяра до нового навчального сезону знову зросла. На тлі економічної кризи на плечі батьків лягають ще й інші «приховані» платежі. Тож у бік держави лунають закиди щодо того, чому шкільна освіта стає дедалі недоступнішою для пересічного українця.
Німеччина, Франція й Польща посилять співпрацю у веймарському форматі. Таку заяву зробили міністри закордонних справ країн Веймарського трикутника.
Український Кабінет міністрів запустив сервіс подачі електронних петицій до уряду, для розгляду яких потрібно зібрати 25 тисяч підписів.
У понеділок в парламенті Естонії в першому турі голосуватимуть за нового президента. Згідно з Конституцією, глава держави обирається на п'ять років парламентом.
Кабінет міністрів України звільнив з посади заступника міністра інформації Тетяну Попову. Про це вона написала у Facebook.
В Україні відкриють чотири виборчі дільниці, щоб росіяни змогли проголосувати на виборах до Держдуми РФ. Відкрити дільниці планують у Києві, Харкові, Одесі та Львові.
Військовий парад до 25-річчя України разом із президентом Польщі Дудою, новий посол США, вбивство в Кривому Озері та інші події тижня.
У Міністерстві оборони прокоментували звільнення з посади радника Полторока волонтера Дмитра Муравського.
Глава федерального відомства у справах міграції та біженців Франц-Юрген Вайс заявив, що до кінця 2016 року в країні очікується ще 300 тисяч мігрантів.
Трамп у разі перемоги на виборах хоче розробити систему відстеження в'їзду і виїзду іноземців.
Представники України та Білорусі на зустрічі в Києві обговорили актуальні питання двосторонніх відносин між країнами.
Україна готує новий позов проти Росії до Міжнародного суду ООН в Гаазі. Про це повідомив міністр юстиції Павло Петренко.
Голова Адміністрації Борис Ложкін може піти у відставку в понеділок. Про це оголосить президент Петро Порошенко на засіданні Національної ради реформ.