Король цифрових систем: що робитиме Федоров на посаді міністра оборони
Михайло Федоров готує інновації, але йому буде важко діяти без підтримки керівництва держави.
Дружина колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі Сандра Рулофс відмовилася від свого депутатського мандата.
Представники молдовського молодіжного руху вибачилися перед Україною за заяву кандидата в президенти Молдови Ігоря Додона про російський Крим.
Для розгляду справи екс-президента України Віктора Януковича в складі Печерського районного суду Києва не вистачає суддів.
Політолог проаналізував передвиборчу кампанію в США та оцінив шанси кандидатів на перемогу.
Комісар Європейського союзу задоволений своєчасним закінченням електронного декларування в Україні.
У Порошенка обговорюють кілька кандидатур на посаду голови Одеської обласної державної адміністрації.
Президент ПМР Євген Шевчук прокоментував план Молдови та України про виведення російських військових та озброєнь із території республіки.
Журналіст Роман Скрипін запропонував концепцію та власний погляд на особливості створення платформи суспільного мовлення в Україні.
У Берліні Кличко ознайомився з роботою підприємства, яке займається міським благоустроєм. Уже навесні 2017 року в Києві може з'явитися система підземних сміттєвих баків.
Апеляційний суд Києва розглянув скаргу, подану захистом заступника директора ОПЗ Миколи Щурікова щодо перегляду запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.
Глава Нацполіції шкодує про відставку керівника глави поліції Одеської області Гіоргі Лорткіпанідзе.
На сьогодні в органах поліції України працюють близько 12 тисяч нових поліцейських. Звільнено близько 5600 осіб.
Україна зможе закріпити за собою геополітичну позицію першої європейської країни на «Шовковому шляху».
На посаді голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеіл Саакашвілі виконав 14 обіцянок із 34.
«Слово і Діло» вирішило зробити огляд обіцянок українських політиків у зв'язку з поданням щодо зняття недоторканності з нардепа Вадима Новинського.
Президент України підпише відставку Міхеіла Саакашвілі, щойно отримає відповідне подання уряду.
Політичний експерт пояснив, із чим може бути пов'язане рішення про відставку Міхеіла Саакашвілі з посади голови Одеської ОДА.
Сьогодні лідери Кіпру за посередництва ООН провели в Швейцарії пререговори, спрямовані на возз'єднання розділеного острова.
Президент Петро Порошенко вніс зміни до своєї електронної декларації, доповнивши її записом про дохід у розмірі 1,929 млн грн за 2015 рік.
В Україні обов'язковою вимогою для здобувачів вчених ступенів буде заповнення інтелектуальних декларацій.
Створення нового оператора ГТС України й розгляд актуалізованого плану реструктуризації «Нафтогазу» є в найближчих планах уряду.
Уряд Великобританії готує законопроект, націлений на прискорення запуску офіційної процедури виходу країни зі складу ЄС.