Стало відомо, скільки поїздок і зустрічей провів Порошенко за рік

Читать на русском

7 червня – третя річниця інавгурації Петра Порошенка: «Слово і Діло» проаналізувало публічну активність глави держави в Україні та за її межами.

За третій рік на своїй посаді гарант Конституції істотно збільшив свою активність в порівнянні з попереднім роком – аналіз публікацій на офіційному сайті Президента свідчить, що міжнародна активність Порошенко в 2016-2017 роках зросла майже вдвічі: з 255 до 451 контакту з представниками інших країн і міжнародних організацій.

Так, за рік Порошенко провів 225 зустрічей, 79 телефонних переговорів і взяв участь в 38 громадських заходах з представниками інших країн і міжнародних організацій.

Найчастіше за цей час він зустрічався з представниками США і Німеччини: 37 і 26 контактів відповідно. Що стосується міжнародних організацій, то левова частка контактів припала на Євросоюз – їх було 44 за рік. На другому місці за увагою Порошенко було НАТО, з яким за третій рік президентства він здійснив 14 контактів.

Активність Президента всередині країни також зросла, хоч і не настільки істотно, як зовнішньополітична: з 347 до 422 зустрічей і заходів за рік. За третій рік на посаді Порошенко 30 раз побував в областях країни – стільки ж, скільки і на протязі свого другого року. Найбільш відвідуваними стали Донецька та Харківська області, куди глава держави зробив по п'ять поїздок, а також Одеська, на яку довелося три візити Президента.

У той же час цілу низку областей Порошенко проігнорував – за рік він жодного разу не побував у Закарпатській, Чернівецькій, Вінницькій, Чернігівській, Сумській, Полтавській, Черкаській, Кіровоградській, Запорізькій і Херсонській областях.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися:
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал