Політична текстологія. Колонка Леоніда Швеця
Істеричні публікації Медведєва вже давно не сприймають серйозно. Статті Залужного, який нещодавно змінив стиль, також вимагають обережного ставлення. Чому — аналізує Леонід Швець.
Ярослав Лесюк пройшов до парламенту на початку 2015 року. Обіцянок, крім програмних, у нього немає.
Російська Федерація видворила з території окупованого Криму понад тисячу громадян України.
За чотири роки в Раді нардеп Олександр Шевченко з 20 законопроектів щодо розвитку культури та кіномистецтва проголосував лише за п’ять ініціатив.
На форумі Від Крут до Брюсселя Петро Порошенко офіційно заявив про намір балотуватися на другий термін.
Кабінет міністрів оголосив конкурсний відбір на посаду голови Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками.
Три чверті українців можуть проголосувати на президентських виборах, які відбудуться 31 березня 2019 року.
Верховний суд розгляне касацію антикорупційних прокурорів на рішення суду про скасування передачі в управління АРМА одеського аеропорту.
Віктор Бондар обіцяв замінити дах і утеплити в лікарні стіни, але ці роботи виконані не були.
Пропозиції представника ОБСЄ спрямовані на втілення Мінських угод, запевнив спецпредставник США Курт Волкер.
Інформації про території Донецької та Луганської областей, де неможливо забезпечити проведення виборів президента 31 березня, у Центральній виборчій комісії немає.
Україна повідомила партнерам із ЄС про критичний стан здоров’я політв’язня Павла Гриба. Раніше батько політв’язня заявив, що Павло помре, якщо йому терміново не зробити операцію.
Закон про перехід парафій УПЦ МП до Єдиної церкви набув чинності. Для цього потрібна згода не менш, як двох третин парафіян.
Члени Палати представників від Демократичної партії звинуватили главу Мінфіну в знятті санкцій з компаній російського олігарха через ділові відносини.
Головний антикорупційний прокурор заявив, що в квартирній справі народного депутата детективи досі не виконали всі вказівки прокурорів.
Батько українського політв’язня в РФ Павла Гриба заявив, що у сина є симптоми хвороби Альцгеймера.
Спецпредставник ОБСЄ в ТКГ по врегулюванню ситуації на Донбасі Мартін Сайдік заявив, що альтернативи Мінським домовленостям не існує.
В ООН не отримували звернень від спецпредставника глави ОБСЄ в контактній групі Мартіна Сайдіка щодо нового мирного плану для Донбасу.
Екс-керівник ДП є третім підозрюваним у кримінальному провадженні, що розслідують детективи НАБУ.
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін закликав міжнародних партнерів тиснути на РФ через ситуацію навколо політв'язня Павла Гриба.
За інформацією КМДА наступним буде ремонт проїжджої частини під'їзних доріг - вулиць Петра Нестерова, Антона Цедіка, Гарматній і Виборзькій.
На форумі Від Крут до Брюсселя Петро Порошенко офіційно заявив про намір балотуватися на другий термін. Про захід і його учасників поговорили з експертами.
Центральна виборча комісія зареєструвала чергових кандидатів у президенти України в середу, 30 січня.
Пишні з'їзди кандидатів у президенти закінчилися. Далі справа за передвиборчими обіцянками й голосами виборців.
Луценко підкреслила, що Гриценко на посаді міністра оборони знищив систему військового харчування й не зміг забезпечити солдатів необхідним спорядженням.
Геннадій Балашов у 2017 році був власником 10 біткойнів, значної кількості нерухомості та декількох компаній.
Кандидат у президенти від Опоблоку Олександр Вілкул як нардеп так і не ініціював Національний план відродження Донбасу.
Роман Безсмертний 30 січня подав документи до Центральної виборчої комісії (ЦВК) про реєстрацію кандидатом на посаду президента України.
Столичний райсуд призначив експертизу з метою підтвердити або спростувати висновки аналітика Національного бюро у справі «Укрхімтрансаміаку».
Станом на 30 січня ЦВК зареєструвала вже 23 кандидати на посаду президента України. Чи є серед них лідери рейтингів, міркували з експертами.