Угода недосяжна: чому у Трампа нічого не вийшло з Україною
Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп не розуміє справжніх причин, чому росія напала на Україну.
Україна вимагає присутності спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в анексованому Криму, адже остання має право працювати на всій території України.
На даний час проводяться заходи, спрямовані на ідентифікацію власників інфікованої вірусами електронно-обчислювальної техніки.
Захарова заявила, що Київ може готувати провокацію у кіберпросторі, зокрема за сприяння представників НАТО, які перебувають на території України.
Окупаційні війська РФ протягом поточної доби порушили режим припинення вогню 11 разів, зафіксовано 2 випадки застосування озброєння, забороненого Мінськими угодами.
Полонений внаслідок атаки прикордонників РФ у Керченській протоці український моряк Андрій Ейдер написав листа з московського СІЗО.
Конфлікт між Росією і Україною може знову загостритися, застерігає Організація з безпеки і співробітництва в Європі.
Ситуація на сході країни станом на 24 грудня 2018 року за даними РНБО України, прес-центру ООС, Міністерства оборони, журналістів і волонтерів.
Українські військові в зоні проведення Операції об'єднаних сил 24 грудня потрапили під гранатометний обстріл в районі селища Піски Донецької області.
Російський співак Віктор Салтиков вирішив подати до суду на українську владу після того, як 20 грудня його не пустили до Києва.
За даними української розвідки, 23 грудня в результаті невмілого поводження зі зброєю в ході заходів бойової підготовки один окупант загинув, і двоє отримали поранення.
У Харківській області завершилися перевірочні збори з військовозобов'язаними та резервістами оперативного резерву другої черги, приписаними до окремої бригади територіальної оборони.
Незаконні збройні формування станом на 18:00 неділі, 23 грудня, режим припинення вогню в зоні проведення операції Об'єднаних сил не порушували.
Ситуація на сході країни станом на 23 грудня 2018 року за даними РНБО України, прес-центру ООС, Міністерства оборони, журналістів і волонтерів.
Російські окупаційні війська 5 разів порушили режим припинення вогню, повідомляє штаб Операції Об'єднаних сил.
Ворог здійснив прицільний обстріл із гранатомету, великокаліберного кулемета по позиції Об'єднаних сил в районі населеного пункту Гнутове на маріупольському напрямі.
Казарми поліпшеного планування для більш ніж 22 тисяч контрактників не встигнуть збудувати до кінця 2018 року, як обіцяв міністр оборони.
Ситуація на сході країни станом на 22 грудня 2018 року за даними РНБО України, прес-центру ООС, Міністерства оборони, журналістів і волонтерів.
Ситуація, що склалася між Україною та Росією в 2018 році, поки не дозволяє розраховувати на швидке завершення війни.
У Києві правоохоронці вилучили дев'ять одиниць вогнепальної зброї, які місцевий житель незаконно зберігав у своєму помешканні.
У районі проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі 21 грудня російські окупаційні війська 7 разів порушили режим припинення вогню.
США виділять Військово-морським силам України десять мільйонів доларів як додаткову допомогу після інциденту в Керченській протоці.
Уже в січні в Україну прибуде група військовослужбовців Військово-морських сил Великої Британії для організації взаємодії.
За 2018 рік військкоматами були направлено до навчальних центрів і безпосередньо до військових частин ЗСУ майже 27 тисяч контрактників.
У зоні проведення операції об'єднаних сил (ООС) на Донбасі за день, 21 грудня 2018 року, втрат у лавах українських військ не зафіксовано.
У 2019 році фінансування армії зросте в порівнянні з попереднім роком на 16 мільярдів гривень.
Як пояснила Геращенко, Україна вже передала ОБСЄ пропозицію про помилування та передачу ОРДЛО 72 сепаратистів у обмін на 19 українських заручників, які утримуються на окупованих територіях.
Міністр оборони Степан Полторак заявив, що в 2019 році до складу ВМС України буде введено розвідувальний корабель.
Міністерство оборони України в 2019 році ставить для себе пріоритетною метою створення військово-морської бази в Азовському морі.
20 грудня російські бойовики війська 8 разів порушили режим припинення вогню. При цьому зафіксовано 3 випадки застосування озброєння, забороненого Мінськими угодами.
Пріоритетним завданням Міністерства оборони у 2019 році буде створення морської бази та штабу ВМС України на Азовському морі.