Право
сторінка 46328 липня 2015
Кількість призваних на військову службу жителів Львівської, Івано-Франківської та Рівненської областей виявилася на порядок нижчою запланованої, за що понесуть відповідальність місцеві чиновники.
Скандальний заступник Генерального прокурора України Володимир Гузир заявив, що він подає у відставку зі своєї посади.
Нинішній генеральний прокурор Віктор Шокін консервує існуючу систему замість того, щоб її ламати, вважає нардеп від «Народного фронту» Андрій Левус.
В результаті довиборів у ВРУ по 205 округу Чернігівської області переміг кандидат від «БПП» Сергій Березенко, який набрав 35,90% голосів виборців.
27 липня 2015
Слідчі та детективи НАБ та МВС України отримають повноцінний доступ до реєстрів Міністерства юстиції.
Кандидат у нардепи по 205 округу Чернігівської області від фракції «БПП» Сергій Березенко обходить свого конкурента від партії «Укроп» Геннадія Корбана на 22%.
26 липня 2015
Будівля чернігівської окружної виборчої комісії заблокована загороджувальними щитами і знаходиться під охороною міліціонерів і бійців НГУ.
Нардеп від фракції «Самопоміч» Анна Романова заявила, що мешканці Чернігова злякалися довиборів по 205 округу у зв'язку з можливими провокаціями.
Посол ЄС в Україні Ян Томбінський закликав усіх кандидатів у народні депутати на 205 окрузі Чернігівської області дотримуватися українського законодавства.
25 липня 2015
Через війну та численні конфлікти з використанням незареєстрованї зброї наша крана опинилася у топ-20 найбільш небезпечних країн світу.
24 липня 2015
Піврічний строк післявиборчого «медового місяця» відносно мирного співжиття парламентських фракцій Верховної Ради 8-го скликання в найширшому форматі коаліційної більшості – минає.
Конституційний суд України розпочне розгляд справи за зверненням Верховної Ради про надання висновку щодо відповідності законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації 27 липня.
Екс-очільник МЗС України Андрій Дещиця вважає, що ефективним форматом мирних переговорів на Донбасі може бути лише так званий женевський формат, коли за круглий стіл сяде увесь ЄС.
Перший заступник начальника ГСУ ГПУ Володимир Шапакін вийшов з СІЗО вже вдруге, заплативши заставу в 6,4 млн гривень.
Заступник генпрокурора України Віталій Касько заявив, що документи про притягнення уряду РФ і самопроголошених республік готові для передачі до Гаазького трибуналу, але потрібна заява Президента.
За інформацією кореспондента телеканалу «112 Україна» Тетяни Лешко, народний депутат України Михайло Ланьо виїхав з України до Угорщини.
Причина сьогоднішнього обстрілу відділення банку в Києві – неконтрольований обіг зброї в країні, переконана народний депутат від «Самопомочі» Наталя Веселова.
Мер Києва обіцяє заветувати рішення міської ради про видачу в оренду землі на Трухановому острові, що була проведена з порушенням процедури та без його участі.
23 липня 2015
Система народного контролю «Слово і Діло» пропонує до вашої уваги дайджест найцікавіших урядових обіцянок за період з 15 по 22 липня.
У Донецьку і навколо нього ситуація за останню добу була набагато напруженішою, ніж за два попередні дні. Про це повідомляється в прес-релізі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.
Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк захотів дізнатися, під чиїм фактичним управлінням знаходяться мільйони гектарів державної землі.
8 років, 3 президенти, купа міністрів економіки, генпрокурорів, голів СБУ і навіть ціла Революція Гідності, а Віктор Бондик і нині там. Дивно, але ніхто не в змозі посунути з теплого місця директора ДП «УХТА». Але ж не один рік у ЗМІ описуються схеми вимивання сотень мільйонів державних коштів.
В Україні на питання про те, як в країні проходить «деолігархізація», прихильники чинної влади, західні дипломати і опозиціонери, як правило, відповідають абсолютно однаково – гучним щирим сміхом.
22 липня 2015
Новий наступ незаконних збройних формувань на Донбасі очікується після проведення в Україні місцевих виборів, повідомляє джерело британського The Times.
Заміну Геннадію Москалю Порошенко знайшов серед волонтерського десанту: керівником Луганської обласної військово-цивільної адміністрації призначений керівник проекту «Народний тил» Георгій Тука.
У ГПУ кажуть, що у співробітників Українського центру оцінювання якості освіти знайшли 130 тисяч доларів. У Міносвіти кажуть, що знайшли тільки 5 тисяч гривень.
21 липня 2015
ГПУ в своєму поданні до ВР вимагає притягнути до відповідальності нардепа від «РПЛ» Лозового за перешкоджання діяльності суддів, правоохоронців та чиновників.
Апеляційний суд Києва знову заарештував колишнього високопоставленого чиновника Генпрокуратури Володимира Шапакіна, подвоївши йому суму застави.
Останній хрестовий похід. Так називають обізнані спостерігачі чергові гучні заяви та різкі кроки генпрокурора України Віктора Шокіна. Дивним чином «стара гвардія» ГПУ на чолі з генпрокурором активізується одночасно з рішучими діями «гвардії молодої», яку уособлює заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе.
Розшук Віктора Януковича триває, і якщо той опиниться в зоні дії Інтерполу, його заарештують, повідомили «Слову і Ділу» в українському бюро організації.