Самогубство по-російськи: як Путін далі збирається воювати з Україною
Володимир Путін все далі втягує свій народ у м'ясорубку війну. Постачанням західної зброї в Україну він збирається протиставити наступ масами піхоти у стилі Першої світової війни.
У Франції затримали 23-річного молодика, який дотримується правих поглядів, який планував замах на президента країни Еммануеля Макрона.
Коли почалася пожежа, в салоні перебувало два водія та 46 пасажирів. Поліція знає про долю 31 особи – ці люди травмовані, дехто дуже серйозно.
Гамбурзька поліція перешкодила демонстрантам, які хотіли встановити наметове містечко на півострові Ентенвердер на березі Ельби.
Двоє осіб у капюшонах підійшли до мечеті Ар-Рахма в Авіньйоні в той момент, коли з неї виходили віряни. Вони почали стріляти в людей.
У столиці Сирії знову неспокійно: найбільший за останні місці теракт забрав життя не менше семи людей.
Ще один чоловік, який постраждав під час невдалого запуску ракети-носія «Союз-2.1» на космодромі «Байконур», помер у лікарні.
Метеорологи вважають, що екстремально високі температури, зафіксовані в червні в Західній Європі – це ознака глобальних кліматичних змін.
В італійській Болоньї затриманий доброволець одного з українських батальйонів, якого підозрюють у вбивстві на Донбасі фоторепортера Андреа Роккеллі.
Тепер при перетині кордону ЄС у іноземців зніматимуть відбитки пальців – затверджені нові правила.
У Москві через удар блискавки загинула людина, ще 16 постраждали через ураган і сильну зливу.
Головою Ради Європейського Союзу на найближчі півроку, до 31 грудня 2017-го, стане Естонія, яка замінить Велику Британію через Brexit.
За словами адвоката французького депутата, Ле Пен подасть апеляцію на це рішення, оскільки воно порушує принцип поділу влади.
У Німеччині соціальні мережі штрафуватимуть на суму до 50 млн євро за розміщення заклики до насильства і інший нелегальний контент.
Президент Росії Володимир Путін продовжив дію антисанкцій на рік, до 31 грудня 2018 року. Відповідний указ опублікований на офіційному порталі правової інформації.
Тепер для отримання візи громадяни шести країн мають підтвердити, що у них є «близькі сімейні або ділові зв'язки» в США.
За легалізацію одностатевих шлюбів проголосували 393 депутатів, проти - 226. Четверо утримались.
Лідер США заявив про «золотий вік» енергетичного бізнесу та оголосив про намір збільшити експорт природного газу, нафти і вугілля на ринки Східної Європи й Азії.
Один із телеканалів РФ зняв відео, в якому ведучий запропонував геям покинути Росію, оплативши їм квиток на літак.
Сполучені Штати внесли до списку санкцій щодо Північної Кореї двох громадян Китаю і одну китайську компанію.
Сенат США виправив технічні помилки в законопроекті по новому пакету санкцій проти Росії. Технічні проблеми документа не привели до значної модифікації його суті.
Міністр оборони Чорногорії заявив, що розміщення військової бази НАТО в країні, яка днями стала членом Альянсу, не є актуальним завданням.
Сенат Польщі ухвалив поправки до закону про декомунізацію, які передбачають створення правових механізмів для знесення близько 500 пам'ятників радянським солдатам.
У рамках засідання планується здійснити оцінку виконання Угоди про асоціацію. Також сторони обговорять питання політичного, енергетичного та економічного співробітництва.
Медведєв зазначив, що економіка Росії в найближчі роки буде відчувати на собі вплив санкцій.
Суд чеського міста Острава остаточно ліквідував так зване «представництво ДНР» як незаконне.
Трамп зокрема візьме участь в урочистостях з нагоди свята. За традицією, святкові заходи розпочнуться великим військовим парадом.
США зможуть стати чистим експортером енергоносіїв вже в 2020 році і планують вийти на глобальний ринок скрапленого природного газу.
Президент Росії Володимир Путін в штаб-квартирі Служби зовнішньої розвідки РФ заявив, що ряд іноземних спецслужб підтримують терористів, які дестабілізують ситуацію поблизу російських кордонів.
Адміністрація президента США Дональда Трампа встановила нові вимоги, що стосуються видачі віз громадянам шести країн з переважно мусульманським населенням і всім біженцям.
У Бразилії невідомий на авто збив огорожу палацу Алворада - офіційної резиденції президента країни Мішела Темера.