Еволюція, а не революція: перші кроки Михайла Драпатого
Михайло Драпатий продовжує ключові напрацювання, започатковані за попереднього військового керівництва. Колонка Дениса Поповича
Американський президент розглядає на роль міністра оборони США колишнього сенатора від Демократичної партії.
Військовослужбовці США почали залишати територію Сирії після рішення президента Дональда Трампа про виведення військ.
Часткове закриття уряду призведе до скорочення ВВП США приблизно на 0,1 відсотка кожні два тижні.
Спеціальні законопроекти на випадок виходу Великобританії з ЄС без угоди були розглянуті на засіданні кабінету міністрів Ірландії.
Держборг Сполучених Штатів збільшився більш ніж на $ 2 трлн з початку перебування Дональда Трампа на посаді президента країни.
Мільярди доларів надходять в казну США завдяки торговим митам, які Вашингтон запровадив минулого року щодо товарів з Китаю і з інших держав.
У Молдові з 1 січня набули чинності поправки до Закону про внутрішню торгівлю, згідно з якими в роздрібній торгівлі заборонено використання одноразових поліетиленових пакетів.
Відомо, що всього за місяць протестів під варту було взято понад 4,5 тисячі демонстрантів. У Франції затримали одного з лідерів так званих «жовтих жилетів» Еріка Друе.
Нафта Brent у четвер уранці торгується за ціною в 54,37 долара за барель, що на 4,16 відсотка вище за рівень закриття попередніх торгів.
Кількість жертв після вибуху в будинку в Магнітогорську зросла до 38 людей. Сьогодні мешканці п'ятого, шостого та восьмого під'їздів в супроводі рятувальників зможуть потрапити до своїх квартир.
Президент США Дональд Трамп і представники Демократичної партії не змогли прийти до єдиної позиції щодо вирішення бюджетної кризи.
Північнокорейський дипломат, як стверджує преса, з початку грудня перебуває під захистом італійського уряду.
З дислокованих в Афганістані 14 тисяч американських військових, на батьківщину повинні повернутися близько семи тисяч осіб.
Американський президент стверджує, що Вашингтон і Пхеньян встановили хороші відносини, що підтверджує відсутність війни в Азії.
З-під завалів будинку в Магнітогорську витягли тіло ще одного чоловіка. Загальна кількість загиблих досягла 33 осіб.
Радянський Союз збанкрутував через ведення бойових дій в Афганістані, підкреслив американський лідер.
У турецькому Стамбулі обвалилася будівля, у якій до цього сталася пожежа. У результаті інциденту постраждали три людини.
Унаслідок обвалення під'їзду житлового будинку в російському Магнітогорську загинули 27 осіб: троє дітей, 14 жінок і десять чоловіків.
Кількість загиблих в результаті вибуху і обвалення житлового будинку в російському Магнітогорську збільшилася до 21 людини.
У пасажирський поїзд врізалася конструкція, що відірвалася від вантажного поїзда, який їхав у протилежному напрямку.
Дональд Трамп e 2018 році три тисячі разів написав у Twitter. Головні теми фейкові новини та полювання на відьом.
Через вибух у житловому будинку, що спричинив обвал під'їзду, в Магнітогорську, Росія, загинули 16 людей.
Сили надшвидкого реагування НАТО були створені в першій половині 2015 року у відповідь на анексію Росією Криму та окупацію Донбасу
Прикордонно-митна служба США заявила, що була змушена застосувати сльозогінний газ проти мігрантів на кордоні з Мексикою в цілях самооборони.
У більшості випадків люди загинули під завалами будинків, які завалилися після сильних дощів.
Новообраний президент Бразилії Жаїр Болсонару офіційно вступив на посаду, пообіцявши зміцнювати бразильську демократію.
Президент США Дональд Трамп має намір досягти угоди з Конгресом для одночасного відновлення роботи уряду, а також виділення коштів на будівництво стіни на кордоні з Мексикою.
Нафта марки Brent в Лондоні подешевшала на $1,039, а ціна на сорт WTI в Нью-Йорку знизилася на $0,99.
З-під завалів будинку, що обвалився в Магнітогорську, Росія, витягли тіла 13 загиблих. Ще 6 постраждалих знайшли живими.
Президент США Дональд Трамп погодився продовжити термін виведення американських військ із території Сирії до чотирьох місяців.