Бази вже готові: яку загрозу росія підготувала для Європи
НАТО не встигає підготувати інфраструктуру для відбиття дронових атак з боку російської федерації.
Польські фермери розблокували всі пункти пропуску на кордоні з Україною, але вантажівки з зерном погодилися пропускати лише транзитом.
В Україні підготували не лише комплекс для захисту винищувачів, а й методи обману росіян, щоби вони не знайшли літаки.
Нова залізнична лінія росіян біля Маріуполя буде у зоні досяжності українських військ та нової зброї.
Антикорупційний суд підтримав прохання слідчого про накладання арешту на вилучені грошові кошти під час обшуків у справі.
Telegram відновив деякі раніше заблоковані чат-боти. Йдеться про боти ГУР та СБУ, а також про бот Мінцифри єВорог.
Помер колишній футболіст та тренер Михайло Фоменко. У 2012-2016 роках він тренував національну збірну з футболу.
Ярослав Юрчишин вважає, що це ФСБ натиснула на керівництво Telegram для блокування чат-ботів, пов'язаних із збиранням інформації про воєнні дії.
У МЗС підтвердили, що громадяни України, убиті у німецькому ТЦ росіянином, були військовослужбовцями, які проходили реабілітацію.
Згідно зі словами очільника естонського відомства, рішення обмежити режим роботи прикордонного пункту має дві причини – санкції та економія.
ЗСУ вдарили по базах противника на Донеччині та в Запорізькій області. Головнокомандувач зазначив, що всі цілі вражено.
Росіяни здійснили 35 обстріл прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, внаслідок чого зафіксовано 127 вибухів.
В американському штаті Оклахома внаслідок потужного торнадо загинуло щонайменше троє людей, серед них є немовля.
У Тбілісі перед будівлею парламенту почалися сутички протестувальників з поліцією, в ході яких силовики застосували сльозогінний газ.
Соцмережа відключила кілька офіційних українських ботів, які збирали дані про розташування російських об'єктів і військ.
На Херсонському напрямку наші підрозділи змогли просунутися в районі Велетенського і встановити контроль над островом Нестрига.
Сьогодні ввечері в Тбілісі розпочався марш до будівлі парламенту. Протестувальники виступають проти закону про іноагентів.
Українці, що померли після нападу на них громадянина росії у торговому центрі німецького міста Мурнау в Баварії, були військовослужбовцями. Вони перебували там на реабілітації.
Невідомі спалили два російські тепловози з інтервалом у кілька днів. Розвідники відзначають, що це зменшує можливості військової логістики окупантів.
У росії журналістів Сергія Кареліна і Костянтина Габова, які співпрацювали з Associated Press і Reuters, заарештували за підозрою у роботі на компанію загиблого Олексія Навального.
Окупанти атакували 28 квітня один з промислових об’єктів у Запоріжжі. Інформацію про руйнування уточнюють.
Пропагандисти рф поширюють маніпулятивні меседжі щодо президентських виборів в Україні, щоб знизити довіру українців до уряду.
Білорусів намагаються максимально залучити до розробки й виробництва БПЛА для російської армії. Для цього у білоруському технічному університеті розпочався Міжнародний форум з розробки БПЛА.
Ймовірне підвищення тарифу пов'язане зі складною ситуацією в енергосистемі через постійні атаки росіян на енергооб'єкти.
Від початку повномасштабного вторгнення росія втратила в Україні вбитими й пораненими близько 450 тисяч особового складу.
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський заявив, що Україна повинна проявити ініціативу для повернення чоловіків призовного віку додому.
Прикордонники виявили в Тисі тіла двох чоловіків. Вони загинули, ймовірно, намагаючись переплевсти річку.
Окупанти обстріляли Вовчанськ Чугуївського району та завдали удару по місту Куп'янськ, боєприпас влучив у приватний будинок.
Ймовірно, через детонацію гранати, в багатоповерхівці у Святошинському районі Києва стався вибух. Постраждали двоє чоловіків.